reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

aga_irlandia ja nie wiem ile schudłam w pierwszym tygodniu. Mimo iż ważyłam się chyba codziennie ale bardziej w celu sprawdzenia czy cokolwiek spada.:rofl2: Nie zapisywałam nigdzie :nerd:Wiem tylko, że po dwóch tygodniach byłam lżejsza o 4,5 kg :tak:(pomimo kilku grzeszków na sumieniu :zawstydzona/y:)
 
reklama
Laseczki ja się jakoś trzymam ;-)wczoraj nawet chodziłam cały dzień głodna aż w nocy wmuciłam kromki z czekoladą:wściekła/y::szok:taka byłam wściekla na siebie ale dzisiaj się ważyłam i:szok:na wadze znowu mniej:-D jestem taka podekscytowana że ważyłam się kilka razy Supcio hehe strasznie się ciesze bo w następnych gaciach luzniej:-D
 
A u mnie wczoraj znowu troszku mniej:tak:i strasznie się c:tak:iesze ale mężuś przywiózł z Polski zapakowane ulubione hińskie dania:szok: ptasie mleczka i czekolady i wmuciłam hinszczyzne i 2 czekolady:szok::szok::szok::szok: i nawet się nie waże takiego mam stracha:szok::-D ale tylko 1 dzień grzeszyłam dzisiaj basta:-D:wściekła/y:
 
Moja waga pokazała wczoraj 67,2kg :-Dteraz byle do 65kg:tak:a potem już tylko 60kg(do świąt mam nadzieje) i będę happy:-)
Moja waga jest prawie 10 większa od twojej hahah i też mam w planach stracić do świąt :-Dchiałabym ważyć z 65 no 62 ale czy mi się uda;-) na razie mam wzrostu 78 a waże 76,4 hahahah ale to już nie 98 hahha:-D
 
Martucha z tego co pamiętam to ja mam wzrostu 173, a Ty niższa ode mnie jesteś to skąd Ci się wzięło aż tyle cm? Ty zmierz się jeszcze raz, i ja też to zrobię to może to moje bmi nie takie straszne będzie:), tylko bez butów koleżanko:-D:-D:-D
 
reklama
Martucha z tego co pamiętam to ja mam wzrostu 173, a Ty niższa ode mnie jesteś to skąd Ci się wzięło aż tyle cm? Ty zmierz się jeszcze raz, i ja też to zrobię to może to moje bmi nie takie straszne będzie:), tylko bez butów koleżanko:-D:-D:-D
HAHAHA 171 TO MÓJ MĘŻULEK MA HAHA A JA JESTEM OD NIEGO Z PÓŁ GŁOWIZNY WIĘKSZA :-D:-D:-D:-DA WE DWOJE SIĘ MIERZYLIŚMY HAHA ALE ŻEBYŚ WIEDZIAŁA ŻE MNIE ZACIEKAWIŁAŚ HIHI CHOCIAŻ JESTEM I TAK NAJNIŻSZA Z MOICH SIÓSTR BO mAJA W nIEMCZECH MIERZY POD 186 WIEEEEEEEELKA BABA:-D
 
Do góry