reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Anineczko nie wyobrazam sobie Juli bez spania w ciagu dnia...jej to by pasowalo ale padla by nam wczesnie i za wczesnie by wstala:-(a mi to nie pasi,bo lubie spac do 9;-):-)

strasznie sie kreci,wierci i popiskuje..ale to na pewno z goraca i duchoty:-(

Uciekam spac:-)

Dobranoc Anineczko:-)

dobranoc dziewczyny:-)
 
reklama
Witam...

Lecę zaparzyć kawkę ...Hania w łóżeczku lula swoje lalki i jest bardzo zajęta :-D
Czy któraś z mam dotrzyma mi towarzystwa ?

Monia, jak tam wróciłaś ? ....czekam na relacje :tak:...Mam nadzieję, że było SUPER !!!:cool2:

Anineczko, bogu dzięki, że już Cię głowa nie boli....możesz teraz w pełni cieszyć się swoim cudownym stanem :happy:

Joasiu, u mnie raz zdarzyła się taka sytuacja, że Hanka, nie spała w dzień w ogóle . Myślałam, że będzie spała w nocy jak zabita, ale niestety...Noc po takim intensywnym dniu, była okropna :baffled:. Hanka budziła się, wierciła....płakała..
Od jakiegoś czasu Hanulka śpi tylko raz dziennie...Mi za bardzo to się nie podoba...ale cóż
 
Hejka
Dolaczam sie z kawusia :-)
Nocka przespana na 5 z +.
O 8 Antek przywedrowal do mnie ze swoim misiem.
Teraz wsuwa sniadanie a zaraz lekarstwo zaaplikujemy :tak:
 
Hanka Elmuje :-p

Ania, właśnie jak uszko Antkowe ? kiedy kończysz podawać antybiotyk ?

Znalazłaś jakiś fajny pokój ?
 
Antka uszku juz chyba dobrze,przesypia cale nocki a to juz dobry znak. Jeszcze tylko ten kaszel zostal :baffled:
Ale to syropkiem zwalczamy :tak:
A antybiotyk juz sie konczy,zostalo moza na 1-2 dni.
Oni tutaj daja antybiotyk na 5 dni ale ja wole skonczyc caly i podawac conajmniej 7 dni.
I nie daja nic oslonowego :szok::szok: dobrze,ze mam lakcid z Pl.

A wczoraj tak dlugo wysylalam maile z zapytaniem o rezerwacje,ze mnie brzuch rozbolal :-p:eek:
Mysle ze dzis ktos mi odpowie :tak:
A jak nie to trzeba bedzie dzwonic:-)
Ale drogo w tym Gdansku :szok:

A na usg 4d mam dzwonic 5 czerwca :tak:

Maz zalatwia tutaj audiologa to moze ominie nas wizyta w Pl u laryngologa dla Antka :tak:
 
Noo mam jedna odpowiedz o wolnym apartamencie,ale teraz niewiem ktory to :eek::eek:
lece go szukac.
Aaa i musze isc zaplacic za chate :wściekła/y: A tak mi sie nie chce:no:

:dry: a nie możesz przelewu zrobić ?
Ja wszystkie płatności robie przelewami...ale jeszcze rok temu biegałam na pocztę z tymi wszystkimi książeczkami i stałam w kolejce :baffled:

Pokaz jakie fajne mieszkanko wylookałaś ;-) ?
 
Ano jakos nie robimy przelwu :baffled:
A cos mi sie z chatka nie zgadza. Facet opisuje mi,ze jest na 7 pietrze budynku a w necie jest oferta na 17 pietrze. Poprosilam go o wyjasnienie i przyslanie zdjec lub chociaz linka do tej oferty :tak:
Lece glowe umyc i na poczte :eek:
 
reklama
Dzien dobry :-)

U nas nocka tez minela bardzo ladnie :-):tak:
Sandrunia przyszla do mnie do lozka nad ranem i pospala tylko do 6 :-(A ja bylam taka spiaca, ze nie moglam sie obudzic, co oko otwarlam to zamykalo sie spowrotem ;-) I tak pokimalam do 8 :tak::laugh2: niunia po mnie lazila, przytulala sie, klepala, masowala dawala zabawki i wolala mama mama mamoooooooooooooo a ja nic :szok: nie mialam sily sie odezwac :-p W koncu jak powedziala mama eee, a potem krzyczala bebe to zerwalam sie na rowne nogi :sick:I okazalo sie, ze qpa w pampersie i raczka umazana od tej zawartosci pieluchy :baffled: Musialm wstac i umyc zabke moja mala no i juz robilysmy sniadanko ;-):-)

Teraz corcia drzemie po 2 godzinnym lataniu w samym bodziku po dworze ;-):tak::-)Zobaczymy co nam wyjdzie z tego oduczania od pieluchy. :happy:


Milego dnia
 
Do góry