reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

czesc

ja na chwilke bo znowu mam problemy z netem i mi przerywa co chiwle nawet niemoge przegladac stron ;/ mam nadzieje ze znajde chwile aby wsytskie posty przeczytac ;)

u nas juz lepiej zlapalam dzisiaj martynie mocz i wyslalam brata aby dzisiaj dostarczyl jeszcze do laboratorium bo chce miec 100 % badania na poniedzialek moze jeszcze uda mi sie zlapac w poniedzialek to bedzie bosko ;)
a 7 zl w ta czy w tamta to jest nic a miec pewne do lekarza bo co bedzie jak niebede ich miec ??;/
 
reklama
Jestem wieczorkiem :-)

Sandrunia jak usypiala na noc to pod jedna pacha byl pisek pluszak, a pod druga iaa (kucyk pony) Najpierw zabawki musialy zostac nakarmione, potem sama wydoila butle i poszla lulu :-):-)

Dzien dzis byl paskudny co chwile lalo :-( ALe i tak zaliczylysmy spacerek kolo domku :-);-)

Przyjechala dzis do nas tesciowka przywiozla reklamowe pysznosci i kasiorke :-)
Jeszcze siedzi na dole z moim tata i obgaduja jakies pierdolki :tak::-)

A wlasnie sie dowiedzialam, ze w niedziele przyjzedza do nas moj chrzestny (ten wojskowy :-) ) z corcia Ola. Moja kuzynka ma 25 lat i twierdzi, ze zostanie stara panna bo nie moze znalezc fajnego i madrego chlopaka.

A mnie od 4 dni bola jajniki (raz jeden raz drugi, poboleja chwilke i przestaja) i bardzo rozdenta sie zrobilam. To napewno na @ ale jak jej nie bylo tak nie ma:-(

Milego wieczorku
 
Witam pod koniec Dnia Dziecka.

Fajny mieliśmy dzionek, chociaż prezent nie doszedł, Maciek zadowolony. Miał duuuużo gości i dużo innych prezentów.

I tak sobie nic-nierobiliśmy pół dnia, bo pierwsze pół zakuoy, obiad i sprzątanie...

Jutro chyba znowu wyemigrujemy na wieś, to maciuś chociaż cały dzień posiedzi na podwórku.

kociaku dobrze zrobiłaś z tym moczem, nie ma na co czekac. I daj znac jak tylko będziesz wiedziała jak tam wyniki. Trzymam kciuki.

Moniu, Kinku Taka zaborczośc to normalna rzecz w tym wieku. Minie im. Macka jeszcze nie dopadła i czasem jest mi go żal jak oddaje dzieciom wszystko i nie jest mu z tym dobrze, ale się nie żali, szuka sobie innej zabawki, która zresztą zaraz ktoś mu zabiera.

W ogóle to moje dziecko jest szczere i bardzo koleżeńskie, przynajmniej na razie.
 
Witam
Mi dzien dziecka minal w pracy,tak wiec troche smutno...ale maz ma wolny poniedzialek to sobie odbijemy :tak:
Jeszcze niewiem co u Was,bo nie zdazylam przeczytac.
Antek juz spi a mnie nogi w tylek wlaza,jutro powtorka z rozrywki w robocie :sick:
 
Anineczko zastanawiałam się dziś dlaczego Cię cały dzień nie było. Całkiem zapomniałam, że pracowałaś. Współczuję Ci tej stojącej pracy.

Ale......jeszcze 25 dni do naszych wakacji:-):tak:
 
Hej z wieczora:-)JUla oczywiscie nie spi,ale lezy grzecznie z tatusiem.

Ja walsnie wrocilam z biegania i zaraz ide sie kapac i powiem Wam ze glodna jestem ale musze byc silna..do tego tesc byl i dostalismy na dzien dziecka ptasie mleczko i tak kusi i neci ale :no:nie moge:tak:Jula dostala kasiorke zeby kupic cos jej wiec jutro zobaczymy co takiego:tak:

Szybko czas mija...juz odliczam czas do wyjazdu wakacyjnego:tak:

Karioko pysznosci pokazalas:tak:ale bym cos takiego zjadla:dry::-)...chyba pytalas ostatnio o ceny truskawek to w Wawie kosztuja od 5 do 7 zl za kg...(bo chyba Ty sie pytalas dwa dni temu:confused::dry:)

Anineczko wspolczuje bolu nog:tak:

Edytko super ze pojedziecie na wies:tak:chyba niedlugo zwolnienie Ci sie konczy co:confused:a jak tam uczulenie Maciusia:confused:

Martusia u nas pogoda byla nawet dobra,nie padalo a to najwazniejsze:tak:zazdroszcze walowy od tesciowej...a z tym bolem jajnikow to nie zwlekaj i do lekarza tym bardziej ze niedlugo wyjezdzacie:tak:

Kociaku super ze udalo Ci sie zlapac siuski Martynki.Mam nadzieje ze juz lepiej sie czuje :confused::tak:czekamy na dobre wiesci:tak:

Monia ale Kamilka ma apetycik:tak:super.Szkoda tylko ze miala w dniu swojego swieta kiepsciutki humorek:tak:ale moze to cos w powietrzu jest bo JUla od 2 dni budzi sie ok 4 i lezy,kreci sie i spiewa,gada i spac nam nie daje..tzn mi bo Jarek z tym problemow nie ma nawet jak po nim skacze on smacznie pochrapuje;-):-)Mam nadzieje ze dzis bedzie inaczej.bo spac mis ie chce.

No nic uciekam sie kapac
 
Cos czuje,ze niedlugo skroce sobie godziny pracy,bo juz nie wyrabiam.
Na macierzynski moge isc na 2 tygodnie przed rozwiazaniem czyli okolo 25 pazdziernika. No i zostalo mi jeszcze 2 tygodnie urlopu to gdzies 11 pazdziernika dopiero odpoczne :sick:
Ooo tak,wakacje trzymaja mnie przy zyciu :tak:
 
Asiu to dużo silnej woli Ci życzę i wytrwałości.

Zwolnienie - no cóż już koniec. W poniedziałaek do pracy:wściekła/y::no::-(
Na szczęście 2,5 tygodnia szybko minie.

A nasze uczulenie (oby nie zapeszyc) ok.
Tzn. nie ma, pojawia się sporadycznie zazwyczaj jak maciek zje za dużo nabiału.
 
Cholera, zupełnie zapomniałam po co zaczynałam pisac poprzedniego posta:

żeby Wam powiedziec dobranoc.

Idę się położyc bo mi znowu drętwieje prawa noga.
I jak leżę też drętwieje, ale jak pokombinuję ze zmianą pozycji to mija.

Może mam jakiś ucisk.
 
reklama
Edytko to super:tak:Jula nie je parowek i tez jej z nozek poznikalo:tak:jednak nauczyciele maja super z wakacjami...te 2,5 tygodnia szybko minie i znow bedziesz miala wolne i cala dla Maciusia:tak:

Anineczko to jezeli bedziesz moga skrocic godziny pracy to chyba dobrze.Ciezko tak pracowac:tak: My uzywamy pieluszek pampersa specjalnych do kapieli.Paczka chyba 10 lub 15 kosztuje kolo 20zl w markecie
 
Do góry