reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Cześć dziewczyny :-)

Czy wy wiecie, że ja od wczoraj wieczora do 13 dzisiaj nie miałam internetu :szok::szok::szok:. Myślałam, że zwariuję :crazy::rofl2::unibrow:. Na szczęście już ok :tak:
Dzizesss mnie juz by trza bylo reanimowac:eek::eek:


Joanka napisala:
Anineczko, jak ci bilet fundnę do Wrocka, wpadniesz posprzątać i moje kąty ? Prasowanie Ci odpuszczę...:dry: :-D


Ehhh ja tak tylko dwa razy do roku szaleje:baffled::dry:


Joanka napisala:
Kinuś, no to w sobotę kochana, telepatycznie łączymy się w pieczeniu pierniczków i ciasteczek...
Robimy konkurs na foto ?
Ciekawe, kto piękniej ozdobi pierniczki, Hanulka czy Krzyś ? :confused: :eek: :szok: :sick: :-D


To ja bede szanowna zyri:cool2:
 
reklama
zrobie teraz malutkie streszczenie ..

Edytko ja podobnie jak Ty zaczelam ogladac magde M jakies 2 miesiace temu i ztego co moja siostra mowila mi to film ten zaczyna sie slubami i Magda wlasnie wspomina a propozycja nakrecenia dalszych odcinkow to wlasnie ze moze Magdzie sie snilo to wszystko lub cos podobnego.MYsle ze zlotej kaczki sie nie topi wiec skoro jest tak wielkie zainteresowanie to beda kolejne odcinki..

dzieki dziewczyny ze mozna Wam tutaj wyzalic sie..to czasem bardzo pomaga.

Co do mojej ulubionej Karolinki to powiedzialam jej co mysle o tym wszystkim i przyznala mi racje,pisala smsy i przepraszala ale to i tak mnie nie satysfakcjonuje bo niestety nie znacie calej prawdy o tej sytuacji i Karolinie a juz na pewno szkoda pisania i czasu a przedewszystkim moich nerwow na to wszystko_Olewam to juz.Jakby co to idziemy do tesciow na wigilie a wieczorem jedziemy do mojej mamy bo starym zwyczajem tam wszyscy nocuja wiec nie ma tego zlego no nie?Jakos ochlonelam juz.poklocilam sie przy tym z moim bratem ale musze poczekac az przeprosi,bo wie ze zle zrobil mowiac mi to co powiedzial..jakos ciezko mu przepraszanie i przyznawanie wychodzi..
Ja sie strasznie ciesze i zadna Karolina mi nie pospuje humoru.Mam Jule i dla niej warto kontynuowac tradycje rodzinne.Bedzie fajnie.TYlko krowa zdania nie zmienia wiec nie zarzekam sie ze tam nie bedziemy ale raczej nie.Czas pokaze.
Edytko co do kalendarzy to robilam je tutaj podaje adres strony.

KALENDARZ SUPER PREZENT Wysylka GRATIS (147547186) - Aukcje internetowe Allegro

Szybko,sprawnie i kalendarz super.

Anineczko przyznac sie musze z moich wielkich planow zrobienia prezentu mojemu malzonkowi raczej malo wyjdzie .Z powodu braku czasu a wieczorami mozliwosci (male mieszkanko)nie moge zrobic to tak jak chcialam wiec udam sie na skroty i jak skoncze(oby)to pochwale sie swoim dzielem..


W weekend zamierzam takze upiec piekne pierniczki i nne ciasteczka do przystrojenia naszej choineczki.Wiec dolaczams ei do telepatycznego konkursu.
Joanko jeszcze raz poprosze Cie o przepis na dekorowanie pierniczkow
I masz racje Twojej coreczki nie mamy szans pokonac.Jest Najlepsiejsza w dekorowaniu pierniczkow:-) :laugh2: :tak: :-)
 
czesc Kobietki :-D
u nas o dziwo bylo slonecznie, zero deszczu, tylko troche pozniej wialo
rano pobieglam do gerbera na deserki, byly pyszne jagodowe i niesmaczny czekoladowy, bo zbyt gorzki i kwaskowaty
pozniej pojechalam z corcia na otwarcie Costa Caffe i rowniez porozpieszczalam podniebienie, zeby pozniej na spacerze gubic kalorie :-D

Edytko, Magda M chyba skonczyla sie optymistycznie, przynajmniej z nadzieja na optymistyczne zakonczenie w nastepnej serii,
tak z perspektywy czwartku to musielibysmy sie juz we wtorek na zawsze rozstac z serialem :-(
a tak jest pewnosc, ze jeszcze zobaczysz nowe przygody ukochanej przez Ciebie od niedawna Magduni :-D
ja mysle, ze ona biegnie w jakies neutralne miejsce ochlonac po wiadomosciach z cd i odpowiedziec sobie jeszcze raz na pytanie, czy wybaczy Piotrowi...

JoannaMk chyba wybralas najlepiej dla Waszej rodziny, lepiej swieta spedzic w spokojnej atmosferze i bez dasow panny K.

Kinus jak dobrze, ze juz Cie podlaczyli do tlenu, straszne jest takie nagle odciecie:wściekła/y:
Joanko, Kinek w sobote bedze kibicowac Waszym piekarnikom :-D i wyobrazac sobie te zapachy, moze nawet kupie jakiegos piernika, zeby bylo autentyczniej :-D
ja podobnie jak Kinek nie czesto sobie gotuje, maz wraca na kolacje, a zdolnosci do pieczenia dostaly sie mojej siostrze :-D
 
Anineczko ja też nie umiem cytować 2 osób:zawstydzona/y:

Joanno dzięki za namiary - nawet niedrogie te kalendarze. No to co z tą Wigilią w końcu?

Ineczko ale miałas dziś dzień pełen wrażeń:-) . Tylko pozazdrościć.

Kinek i Joanko to ja też chcę być członkiem jury w Waszym konkursie:tak:

Maciej śpi:-)
 
dobry wieczór!
wyszłyśmy dzisiaj z Rozi ze szpitala!
kurna chata w nocy z poniedziałku na wtorek obudziła się z przerażliwym kaszlem, po czym zaczęła się dusić. klasyczny rozwój zapalenia krtani. dostała fenicort i inhalacje z adrenaliną. teraz jest ok. inhalujemy się, dostaje zinacef do żyły, bo OB 20. oficjalnie jesteśmy na przepustce i chwała Bogu bo w szpitalu bym ześwirowała. teraz będziemy dwa razy dziennie dojeżdżały na zastrzyki, ale to i tak lepsze niż szpital.
do tego jakaś niezidentyfikowana wysypka. lekarze twierdzą, że to infekcja naczyń krwionośnych, malutkie czerwone kropeczki na nóżkach i ramionkach tylko. że to niby są pęknięte naczynia.
Joanko, daj mi proszę namiary na jakiegoś twojego dobrego pediatrę. muszę koniecznie skonsultować to z innym lekarzem. tutaj żadnego lepszego niż nasz nie znajdę, więc muszę udać się do wrocławia.
 
O Boże, Tuniu co za wieści! Biedna Rozulka, zapalenie krtani, infekcja naczyń krwionośnych??? - jak to złowrogo brzmi, mam nadzieję jednak że sytuacja już jest opanowana i Maleńka szybko wróci do zdrowia.
Na Święta zapomnicie o chorobie.

Całuski dla Niej i dla Ciebie też - bądź silna i dzielna.
 
O Boże, Tuniu co za wieści! Biedna Rozulka, zapalenie krtani, infekcja naczyń krwionośnych??? - jak to złowrogo brzmi, mam nadzieję jednak że sytuacja już jest opanowana i Maleńka szybko wróci do zdrowia.
Na Święta zapomnicie o chorobie.

Całuski dla Niej i dla Ciebie też - bądź silna i dzielna.
Pozwalam sobie Edytko zacytowac Twoje slowa.

Biedna Rozi:-( .Oby szybko te chorubska zniknely i byscie mogly cieszyc sie zdrowiem w te nadchodzace swieta:tak:
 
Witam wieczorkiem.
O 17:00 polozylam sie na kanapie celem odpoczecia od dzieciecia,bo wlasnie tatus wrocil z pracki.
A jak sie obudzilam to maly juz byl wykapany i polozony do wyrka.Niezle sobie pospala...ciekawe co ja w nocy bede robic:eek:
Maz zarzucil Brigit Jones 2 (uwielbiam Rene:laugh2: ) podal herbatke i kolacyjke.Tak wiec jeszcze z tej kanapy nie zeszlam,bo nawet laptopika na kanape mi podal:szok: Jakis len zasiadl w moim ciele:dry:

Tuniu co sie dzieje z biedna Rozi:-( Mam nadzieje,ze to leczenie pomoze i juz nie trzeba bedzie do szpitala,szpitale sa bee:eek:
Zdroweczka kochane,zdroweczka!!!


A czy ktos wie co sie dzieje z Kociakiem i Martynka?
Martyna miala miec kalibracje nerek i nic sie nie odzywaja.
Czy macie jakies wiesci?
 
reklama
Buu dziewczyny kochane pomozcie:eek:
Jak juz raz wspomnialam planujemy wakacje poczatkiem lipca koniecznie nad polskim,kochanym morze.
Mamy malo do wyboru bo lotniska sa dwa:Szczecin i Gdansk.
Tak wiec te okolice bo auta nie chcemy wynajmowac.Z lotniska do celu zabierze nas jakis wynajety bus,ale tez niemam zamiaru placic jakis oszalamajacych cen za niego.Tak wiec blisko tych dwoch miast.Tak do 60 km od nich.
Jak myslicie jakie to moglyby byc nadmorskie miesciny?
Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o jakies dziurki zabite dechami typu Gaski,Sarbinowo,bo troche rozrywki nam sie przyda.Ale nie chce tez do metropili lub miasteczek studenkich gdzie zabawa trwa do rana....eehhh szkoda:baffled: bo bym potancowala:cool2:

Bardziej sklaniam sie ku Gdanskowi i Krynicy Morskiej (Edziu sprawdzilam na mapie ;-)Jakby co zapraszam na wylegiwanko na plazy:cool2: )
Siedze juz w necie chyba dwie godziny,leb ciezki od nadmiaru stron internetowych i cen:szok: )
Chodzi nam o domek letniskowy na 5 osob (mysle,ze Antek na darmoche sie wcisnie) bo jada z nami znajomi z coreczka.
A jak nie domek to pokoik dwu osobowy najlepiej z niekrepujacym wejsciem,najlepiej na parterze,koniecznie z lazienka.No i oczywiscie tani jak barszcz:laugh2::laugh2:
Nie no z tym ostatnimm to zartuje,bo za te moje wymagania to trza zaplacic:eek::wściekła/y:
Pomozcie,podpowiedzcie,jakies namiary?
Chcemy juz gdzies dzwonic,wstepnie rezerwowac bo bilety lotnicze sa w miare tanie.
Help me!!!:-D
 
Do góry