reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Witam

U nas pogoda taka sobie,Antkowe nocki zarywane,zeby ida na calego.
A w dodatku ma wielka srake od trzech dni.
I juz niewiem od czeg to.Jest strasznie zolta,rozwolniona i zajmuje cala pieluche,a i czasami wychodzi z niej.
Zawsze mial rozrzedzona kupe przy zebach,ale nie az tak:no:
Podaje mu szczepionke w proszku,tam pisze ze moze byc biegunka,ale wybral juz 20 dni temu pierwsza serie i teraz jest na drugiej serii gdzie trwa ona juz 6 dni.Chyba gdyby to bylo powodem to juz przy pierwszym razie bylo cos nie tak? Juz sama niewiem.
Na ulotce pisze,zeby przerwac stosowanie jak sie pojawia klopoty zoladkowe,ale on nie wymiotuje,je i pije normalnie,niema temperatury i wogole po nim nic nie widac.
Kupy robi 2 razy dziennie tak wiec chyba nie mozna tego nazwac rozwolnieniem?
Podaje mu Smecte,za 3 dni konczy ta serie tak wiec wytrzymamy:baffled:

Hejka Kangurki.
Fajnie ze czasem do nas wpadasz;-)
I zapraszamy do Krynicy:tak:
A dowiedzialas sie moze cos w sprawie mojego brata?:sorry2:

Edytko zazdroszcze platnej laby:cool2:

Joanno Antek sie dzis po 3 w nocy obudzil i stwierdzil,ze sie wyspal:szok:
Ale jednak moja sila perswazji jeszcze dziala:laugh2:
Bo krucho by bylo ze mna z rana:eek:

Haniulka wcale nie przeswietlona tylko sliczna,zreszta jak zawsze:-)
A nick Jaonki na Skype to : kowalpio ;-)
 
No proszę jaki się ruch zrobił :-)..a ja sobie mówię ...e nie wchodzę, bo i tak nikogo nie ma :-p...

W pozytywnym szoku jestem :szok::laugh2:

Hanka dziękuje za komplimenty :tak:

Kangurki, na litość Cię wzięłam ;-):laugh2:. Fajnie, że wpadłaś. Opowiadaj co Maksik nowego zmalował. Plus dla teściowej za te szczepionki. Ja chyba też Hankę zaszczepię. Oglądałam ten sam program co ty :sick:...To musiały by byc 2 szczepionki, nie ? Na pneumokoki i meningokoki...kompletnie się nie orientuję :baffled:

Anineczko, jak Antosia brzuszek nie boli, to kontynuuj terapię...chyba że biegunki się nie skończą. Pewnie i szczepionka i zęby nałożyły się

Joanno, ile godzin jedzie się z Warszawy do Bydgoszczy ? Ze 3 ? Dacie radę ;-)..Zrobicie sobie jakiś przystanek i będzie dobrze...

Właśnie Hanulka wstała i juz muszę kończyć

Kangurki, co za "Babel"...nie słyszałam :confused:
 
Kinus do Bydgoszczy mamy 260 km wiec niecale 3h i bedziemy na miejscu.Czesto jezdzimy w ta trase i jak do tej pory ze dwa razy mielismy niezly cyrk z Jula ale jestem dobrej mysli.Zabieram caly magazyn zabawek i ksiazeczek;-) :-) :tak:
Polozylam sobie szamponetke na wlosy i czekam jeszcze 20min na efekt.Musze pofatygowac sie fryzjera ale to juz uczynie jak mama bedzie miala urlop.

ja ciagle sie zastanawiam nad szczepionka na pneumokoki i meningokoki ale wstrzymam sie do wizyty w przychodni to wtedy podejmiemy decyzje.Moja siostra pracuje w sluzbie zdrowia i pediatra z jej srodowiska odradza(konsultowalismy Jule pare razy u niej) a nasza pani dr jak sie pytalam w listopadzie to podsumowala ze sami powinnismy podjac decyzje:-( Zawsze rodzice pragna uchronic swoje dzieci najlepiej jak potrafia..ale kiedys nie bylo czegos takiego i jakos zdrowi jestesmy...

Anineczko moze podaj cos w rodzaju lakcid,trilac Antosiowi:tak: u nas w ciagu jednego dnia ostatnio pomoglo.


Mam nadzieje ze jutro pogoda dopisze nam i bedzie bezpiecznie na drodze.
Musze sie jeszcze dowiedziec czy snieg w Bydgoszczy jest lub czy zapowiadaja bo niewiem czy sanki brac:baffled: :tak: :-)
 
Kangurku jeszcze dokłądnej daty wyjazdu nie znam :-( najprawdopodobniej przełom marzec/kwiecień...i mam nadzieje ze na zawsze :tak::tak:

Ale Widze ze u Ciebie same sukcesy...super...napisz dokładny termin obrony, będe trzymała kciuki.. co do tej pracy, to rzeczywiście masz racje...w sumie byście nic pewnie na tym nie skorzystali, a Maksiu na pewno bardzo by przeżył rozłąkę... chociaż moze jakieś doświadczenie bys zdobyła:confused:...teraz tak sie w kraju naszym porobiło ze praca czasami jest nie warta zachodu i kłopotów..:no:

Własnie też ścianełam sobie Apocalypto i Pachnidło - i nie wiem od jakiego filmu zacząć??

Kinku ja też nie mam tego nr skypa do Joanki:-(... ale jak będziesz z Nią rozmawiać to pozdrów Ja ode mnie, i prześlij ucałowania dla Jej Dzieciaczków:tak::tak::tak:

Joanno fajnie będziecie mieć...Jule na tydzień ;-) do Babci, a dla Was romantyczne wieczorki tylko we dwoje ;-):tak:

Edytko
mam nadzieje ze czas do ferii minie Ci szybko a same ferie będą upływały w zółwim, radosnym tempie :tak:...ze mną lepiej, nie mam juz temp, ale kaszle jak stary gruźlik, chyba tren antyb co wzięłam jest za słąby...ide dziś do lekarza, zeby przekonać się co ze mna, no i zeby dostać kolejne zwolnienie, z które i tak do teej pory ZUS mi nie zapłacił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-(

ide robić obiadek

Do wieczora Mamusie:tak:
 
Anineczko mi sie wydaje że przez zęby Antosia ta kupa meczy... mi lekarz na rozwolnienie kazał dawać duuzo marchwi gotowanej, moze spróbuj dać Antosiowi na tą kupkę?

Już sobie zapisałam nicka Joanki :tak::tak::tak:;-);-);-) dzięki :-):tak:
 
kinus to nie teściowa:wściekła/y: :wściekła/y: ma być sponsorem tylko mamusia
teściowa to jest PANI i raczej bym o niej mama nie napisała:szok:

luleczko pewnie tęsknisz za mężem, mam nadzieję że szybko do nich dolecicie, ale widzę że mąż ma pracę tam a to najważniejsze:D

mój puki co zmaga się z sesją i jest nie do wytrzymania, gorzej niż baba w ciąży, albo w przed okresem:D

anieczko wysłałam ci prv???:dry:

moje dziecko ostatnio pochłania jedzenie
dziś zjadł: 3 bułki, 2 mleczne kanapki, 2 miski zupy, 2 kotlety i banana
super:D
 
kinus to nie teściowa:wściekła/y: :wściekła/y: ma być sponsorem tylko mamusia
teściowa to jest PANI i raczej bym o niej mama nie napisała:szok:

jak przeczytałam, że bacia sponsoruje, to jakoś tak automatycznie pomyślałam teściowa :-p i nawet sobie pomyślałam, że jakaś totalna przemiana zaszła w kangurkowej teściówce :szok:. Sorki, że przyprawiłam Cie o dreszcz :-D. W każdym bądź razie fajnie, że jest sponsor :-)

Kinuś Babel to dość sławny już film, dostał kilka nominacji do oskara, gra w nim Brad Pitt...


Babel (2006)- o filmie - FILMWEB.pl
Malinko droga,ja jestem totalnie zacofana , w strefie kulturalnej, niestety też. W ogóle telewizji nie oglądam, żyję jak na wyspie z tą moją Hanulinką :eek:. Czas to zmienić ;-)
Czy ten film można już wypożyczyć ? Jeśli tak, to obowiązkowo zaliczę w weekend :tak:
 
reklama
Edytko, napisz w "chorobach" jaką dokładnie szczepionkę dałaś Maciusiowi na pneumokoki, please :happy:...A na meningokoki też szczepiłaś :confused:...nie pamiętam :dry:
 
Do góry