reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co powinno się znaleźć w tarbie do szpitala.

w prześcieradle na głowie i pielusze między nogami na pewno będę wyglądała fantazyjnie... jeśli nie fanatstycznie wręcz!
coś ja E.T. ;D
 
reklama
efunia... jak tak wyglada nasza poporodowa przyszłość, to ja się nie dziwię, czemu Edytka Górniak taką aferę zrobiła o te zdjęcią w szpitalu... ;)
 
Teddy mówiłyśmy o wietrzeniu wczoraj. Może jak bedzie ciepły październik, a dla niektórych to może i ciepły wrzesień, nieco nieubraną do domu można wrócić i wietrzenie sobie zagwarantować.

Precz z gaciami!
 
Dziwczyny jak rodziłam córke to zakładałam normalne majtki ,tylko jak miała przyjść wizyta ściągałem je.Czasami zaskoczył nas lekarz, który wszedł z nienacka na salę i pytał o zdrowie i samopoczucie.Podszedł do mnie i powiedział proszę pokazać podpaskę oooooo majteczki.Ale był super lekarzem i nic mi na to nie odpowiedział.Oni doskonale wiedzą,że kobiety sobie pomagają jak mogą aby tylko czuć sie komfortowo i pewnie.
 
Tak. Bo sprawdzają, czy nie masz skrzepów i kolor krwi po porodzie jest dość istotny.
W moim szpitalu każda mama dostaje swój worek gdzie wyrzuca wkładki i położna je ogląda. Lekarz tylko w razie potrzeby.
 
reklama
Do góry