reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co powinno się znaleźć w tarbie do szpitala.

eeee, po prostu trzeba pokombinować i z ciuszkami i z temperaturą w pomieszczeniu, a tę jest nie tak łatwo na tym samym poziomie utrzymać... :)
 
reklama
Dokładnie tak Teddy mój "wcześniaczek" miał też problemy z szybkim wychładzaniem i musiałam go opatulać w rożki i inne flanelki czyli kokony :laugh: Mi lekarka mówiła że karczek i stopy musi mieć ciepłe, a rączki może mieć chłodne.
Teraz w miarę się to unormowało!

Teddy a poza ubieraniem w 2 warstwy czym go teraz przykrywasz?
 
OK, spakowałam torbę... wyszła mi jedna mała, druga mała i duża reklamówka z moim szlafrokiem i pieluchami tetrowymi... wszystkie luźno mają, jakby co moge dopychać. Tak sobie myślę, że kosmetyczka jeszcze wejdzie, nie ma co chyba teraz pakować, bo co ja przez ten czas bnez kosmetyków pocznę.. A jakby co to poproszę Kamila i mi dowiezie, nie?
NIe wierzę, że nareszcie się spakowałam.... po prostu nie wierzę.
 
Pamiętam jak mi sie kilka miesięcy temu wydawało, że z miesiąc przed porodem to ta torba będzie przy drzwiach stała, jak to jednak człowiek siebie nie zna... 10 dni do terminu i ja na luzie właśnie prasowanie skończyłam tego co zamierzam zabrać...
 
reklama
Do góry