reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

reklama
anusiakanusia ciuszki slodziutkie dziewczynce idzie fajnie tu kwiatuszek przyozdobic ,to falbaneczke i wszsytko takie slodziutkie :)
Ale dla chlopczykow tez sa slodziutkie :)
 
to ja sie dalej bede chwalic :p
to nasze bodziaki i bluzeczki :)
i papeteczki :)

a to nasze pajacyki

czekamy na inne chwalace sie mamuise :)
 
Slodkie te wszystkie ciuszki,juz sie nie moge doczekac zakupow.
Bunia dzieki,napewno opisze o ile bedzie co,a mam taka nadzieje.Jezeli nie to juz wkrotce tj. w listopadzie ide na zakupy.
 
super ciuszki. moimi faworytami sa kurteczka anusiakanusi i bodziaki dzioobka. juz podeslalam mailem mamie, zeby sie miala na czym wzorowac przy zakupach...hihihi
 
reklama
Dziewczyny macie śliczne ciuszki dla swoich pociech.
Ja na razie kupiłam tylko body, śpioszki, czapeczkę i skarpetki. Taki mały komplecik do szpitala.
Resztę rzeczy dostanę od rodziny i znajomych (po ich maleństwach).

Pozdrawiam!
 
Do góry