reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

mam pytanie: sporo rzeczy dostałam od rodzinki i w związku z tym muszę te ubranka odświeżyć,W JAKIM PROSZKU A MOŻE PŁATKI MYDLANE??? słyszałam że Jelp jest dobry... A WY w czym pierzecie ciuszki
 
reklama
Ja zamierzam powoli zacząć pranie i prasowanie na przełomie kwietnia i maja. Co do proszku, to pewnie kupię Jelp albo Lovela, bo słyszałam, że oba dobre, ale zasadniczo po 2-3 miesiącach zamierzam spróbować jakiś zwykły proszek, tylko z serii sensitive. Takie są chyba Vizir i Persil. Słyszałam, że są bardzo dobre i też nie powodują uczuleń nawet u noworodków. No a różnica w cenie zasadnicza...
 
Ach, Magdziu, zapomniałam - ja ciuszki od rodziny i znajomych, tzw "spady" wyprałam najpierw w normalnym proszku z dodatkiem Vanish, żeby się ładnie odświeżyły, a tylko ponowne przepranie w proszku dziecięcym zostawiłam na koniec...
 
Tylko dobre opinie slyszalam o proszku JELP wiec napewno na ten sie zdecyduje. Za tydzien chcialabym skompletowac wyprawke no prawie w calosci ( wozek chyba na koncu ) , ale pierwsza bedzie torba do szpitala, bo nigdy nic nie wiadomo, trzeba byc przygotowanym na wczesniejsze polegiwanie w szpitalu :)
 
Ja równiez słyszałam opinie, że Jelp jest najlepszy. Koleżanka jednak poradziła mi pierwsze pranie zrobić w płatkach, włacznie ze swoimi koszulami nocnymi i bielizną.
 
Dziewczyny, ja kupiłam JELP, bo podobno Lovela ma nieprzyjemny zapach, ale jak jest to nie wiem bo nie sprawdzałam

Gdzie szukać co trzeba kupić z takich higienicznych rzeczy?? Właśnie spirytus, gaziki, patyczki itd...????
 
Ja zdecydowanie wybieram LOVELA mam już go sprawdzony i bardzo go polecam ale wybór należy do Was.
 
A ja kupiłam Dzidziuś i całkiem milutko pachnie ;D słyszałam że to bardzo dobry proszek
 
reklama
Ja to co dostałam wstępnie też uprałam w Loveli (le częśc rzeczy też prałąm na razie w zwykłym) - moze nie jest to brzydki zapach ale jest bardzo specyficzny...ciężko nawet powiedzieć co przypomina, sama nie wiem czy mi pasuje, na pewno wypróbuję następnym razem Jelpa dla odmiany. No i takie ostateczne pranie i prasowanie to zaczne pewnie w maju, nie wcześniej
 
Do góry