reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

Ja sobie zamowie pajacyki:
http://www.allegro.pl/item91326634_3_pak_pajacyki_early_days_nowe_wiek_3_6_.html
kolezanka polecila

i body:
http://www.allegro.pl/item93190472_body_early_days_7_szt_0_3_mies_62_cm_nowe_.html

do tego kupie spodenki, spioszkow nie kupuje.
i jakis rampersik, z dwa sweterki albo jakis dresik w H&M, czapeczki tez w H&M i takie skarpetki i takie zawiazywane- widzialam, sa bardzo fajne.
BBquuen - zobacz w H&M
Sumka - jakies maluskie te czapeczki, dzisiaj zobacze w Swiecie Dziecka jakie sa, to dam Ci znac:)))

Dziewczyny wklejacie swoje zakupy, ja tak lubie ogladac te wszytkie nasze slodkie ciuszki!!!!
 
reklama
Aniu76 ja właśnie w HM widziałam taki słodziasty khaki dresik ze słonikiem na plecach i płakać mi się chciało bo mam już tyle rzeczy że mały nigdy ich nie zdąży nosić więc z łezką w oku zostawiłam go na wieszaku. A i cena też przystępna bo tylko 29,-
 
Oj Sumka ale mnie kusisz, jutro pojade do H&M, bo dzisiaj nastwailam sie na ogladnie wozkow, zaraz jedziemy:))))
 
Sumka, jeszcze mi napisz w ktory H&M widzialas????
Najblizej mam do Arkadii:)))
Ostatnio jak bylam to pytalam sie kiedy bedzie wiecej leynich rzeczy i pani powiedziala ze sporo powinno przyjsc za jakies 1-2 tygodnie, teraz minal tydzien.
Nie moge sie doczekac, uwielbiam ciuszki z H&M:)))
 
Ja mieszkam przy Wola Parku na Górczewskiej i tam właśnie grasuję na zakupach ;D
 
Zazdroszcę mamom z Wa-wy, mają dostęp do tylu świetnych sklepów... a ja na tej zakichanej prowincji pocieszam siętylko dostępem do netu ;D
 
rozumiem Cię magdzia, ja też z małego miasta... i w sklepach czasami sie cos znajdzie, ale zadnych rewelacji...
A skąd jesteś jezeli moge zapytac?
 
Sumka - to wyciagne meza do Woli Park - dawno tam nie bylam.
Bylam w swiecie dziecka ale mi sie czapeczki nie podobaly.
Kupilam za to body i pizamki Early Days, mozna kupic w sklepie na Roentgena 45 na przeciwko Geant Urysnow, te same co spzredaja na allegro - podawalam linki, sa sliczne. W ogole bardzo ladne rzeczy maja w tym sklepie, wszytko Early Days.
Wklejam fotki:
body:

pizamki:

 
reklama
Ale słodziasy, a te pajacyki superaśne, no i pewnie jakosć też ;D
magdzia1111 a ja bym się chętnie wyprowadziła z tego zgiełku ;D w jakiś zaciszny zakątek
 
Do góry