• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
A jeszcze chciałam się zapytać, czy macie może taki leżaczek do kąpania? Moja mama miała taki przy bracie i sie super sprawdzał. Kupiłam taki wczoraj za 10 zł, pod kolor wanienki oczywiście;-)
O takie coś mi chodzi- tutaj jest link z pokrowcami do tego-
POKROWIEC NA LEŻAK KĄPIELOWY * dla niemowląt * (743661371) - Aukcje internetowe Allegro
Mam dokładnie taki sam leżaczek. Bardzo się sprawdził przy kąpaniu mojej chrześnicy,teraz już 16 letniej pannicy ;-)

A ja zamiast oliwki mam najzyklejszą oliwę z oliwek, wiele osób polecało mi właśnie stosować do smarowania maluszka, zero uczuleń. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
pobuszowałam po allegro i to moje zdobycze :-)
ZESTAW UBRANEK BAWEŁNIANYCH NIEMOWLĘCYCH (752755778) - Aukcje internetowe Allegro
ZESTAW 6 BLUZECZEK NIEMOWLĘCYCH (752756358) - Aukcje internetowe Allegro
SUPER BLUZECZKI Z DŁUGIM RĘKAWKIEM (752485305) - Aukcje internetowe Allegro

dziś zamówiłam też fotelik-nosidełko pasujące do mojego roana http://www.polskaanglia.pl/allegro/roan/millo/600/8.jpg folię przeciwdeszczową na wózek, łapki niedrapki, przewijak http://www.polskaanglia.pl/allegro/przewijaki/nadstawka/600/12.jpg rożek, no i naklejki na ścianę http://www.allegro.mkot.pl/zwierzatka/farma.png

jestem parę stówek lżejsza, ale część kaski dali teściowie :-):-):-):-)
 
pobuszowałam po allegro i to moje zdobycze :-)
ZESTAW UBRANEK BAWEŁNIANYCH NIEMOWLĘCYCH (752755778) - Aukcje internetowe Allegro
ZESTAW 6 BLUZECZEK NIEMOWLĘCYCH (752756358) - Aukcje internetowe Allegro
SUPER BLUZECZKI Z DŁUGIM RĘKAWKIEM (752485305) - Aukcje internetowe Allegro

dziś zamówiłam też fotelik-nosidełko pasujące do mojego roana http://www.polskaanglia.pl/allegro/roan/millo/600/8.jpg folię przeciwdeszczową na wózek, łapki niedrapki, przewijak http://www.polskaanglia.pl/allegro/przewijaki/nadstawka/600/12.jpg rożek, no i naklejki na ścianę http://www.allegro.mkot.pl/zwierzatka/farma.png

jestem parę stówek lżejsza, ale część kaski dali teściowie :-):-):-):-)
no proszę- ciuszki taniocha jak nie wiem- superowo!!!:tak::tak::tak:

świetne zakupy
 
Mam dokładnie taki sam leżaczek. Bardzo się sprawdził przy kąpaniu mojej chrześnicy,teraz już 16 letniej pannicy ;-)

A ja zamiast oliwki mam najzyklejszą oliwę z oliwek, wiele osób polecało mi właśnie stosować do smarowania maluszka, zero uczuleń. Zobaczymy.

No wiesz moje dzievko na taka najzwyklejsza jadalna sie uczuliło!!

Jaśka przez pierwsze 3 m-ce chowałam w tetrze i puder szybko posdszedł w odstawke bo strasznie zbijał sie w fałdkach ciężko byo go usunąć,a przecież nie mogłam dziecka brutalnie szorowaC;-)
 
Daizee - no śliczne i tanie te ciuszki,a najpiękniejszy jest ten fotelik, mam podobny,tyle,że z Coneco. Tak się zastanawiam nad tymi naklejkami - ale jak w Ikei będę może coś wypatrzę ślicznego.
 
reklama
kurde fajny ten fotelik...jakiej to firmy i jak cenowo stoi??może podałabyś jakis link do aukcji lub sklepu gdzie można by było go dostać bo fajowski jest :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry