reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Ja wczoraj zakupiłam pierwszy kocyk, taki milusi był, mięciutki (kurde- ale nie wiem z czego :zawstydzona/y:), pomarańczowo-brązowy, bo marzy mi się pomarańczowy wózek. Poza tym, do kolekcji ubranek dokupiłam kilka par skarpeteczek, rajstopki, bluzę w 5-10-15 (do kompletu do sukienki, którą Mała dostała od tatusia już jakiś czas temu) i bombową dzianinową spódniczkę Hello Kitty w H&M- nie mogłam się jej oprzeć :-) uwielbiam takie proste rzeczy i ona się do mnie wręcz uśmiechałam, a na koniec, jak próbowałam wymazać ją z pamięci, przykliła się do ręki i pociągnęła do kasy :-D:-D:-D ;-)
Ale na razie oprócz kilku pajaców, bodziaków, 1 sweterka, 1 bluzy , 1 sukienki, 1 spódniczki i skarpetek to mam tylko ręczniczek i kocyk... marnie, ale już zapowiedziałam K., że jak tylko dostanie kwartalną premię, to ruszamy na poszukiwania, bo pora najwyższa zacząć się rozglądać.

Aha- kołyska śliczna, ale my z braku miejsca zdecydujemy się tylko na łóżeczko. Chcę też zamówić sosnową komodę z szufladami i przewijakiem, bo te co są w sklepach to po 1) przerażają mnie ceną, a po 2) nie do końca spełniają moje oczekiwania ;-)chcę mieć dość szeroką komodę z czterema pojemnymi szufladami- moja bratowa taką zamówiła i sprawdza się super, wszystko pod ręką i ubranka łatwo wyjąć, nawet jak dziecko na przeiwjaku leży.
 
reklama
Piękne zakupy Dentico :-)
Ja wczoraj też troszkę poszalałam z ciuszkami ... zaraz popstrykam fotki :tak:
Z allegro już wybrałam pościel
249_mat_mini1.jpg




i znalazłam łóżko w kolorze bukowym, tak, żeby dopasoważ co mebelków z BRW

%b3%f3zeczko%20bia%b3e2.jpg


ale jeszcze pewna nie jestem po glowie tak dla kontrastu chodzi mi też te z ikei

71064_PE186292_S4.jpg
 
kms- zastanawiam się również nad tą pościelą. przeglądałam rzeczy na allegro z linku od LuizyPatrcji i rożek w te paski wpadł mi w oko :-)
Drugą opcją jest pościel feretti -słyszałam o niej wiele dobrego. Ale z tymi decyzjami wstrzymam się do momentu wyboru łóżeczka.
 
Sylvietta ja kupiłam taką kołyske :-)jeśli masz identyczną to te białe pręty na przodzie można dociąć do szerokości wybranego koszyka i wtedy jest stabilnie:tak:
Zobacz załącznik 147341 Zobacz załącznik 147342

A to moje najnowsze nabytki,;-) mam nadzieje że lekarz nie pomylił się z płcią bo nie wiem co bym z tymi różami zrobiła hahaha:baffled:
Zobacz załącznik 147343 Zobacz załącznik 147344

niestety mam jakiś inny model. Przycięcie tych plastikowych przezroczystych prętów boję się że nic nie da, bo koszyk się przesuwa przede wszystkim jakby nie w pionie a w poziomie w stosunku do nich.. po prostu kołyska jest maksymalnie za szeroka w stosunku do koszyka z każdej ze stron.. :-( więc efekt kołysania jest o zgrozo podwójny: raz to co płozy, a dwa to sam koszyk w stelażu..
ale dzięki za podpowiedź, spróbuję czy to coś zmieni..
 
Hmm. powiem Ci, że mój 4 latek korzysta z "dorosłych" kocyków, bo te dziecinne są dla niego za małe, jak sobie podciągnie taki mały kocyk pod brodę to mu nogi wystają i mu to przeszkadza. Dostał taki polarkowy kocyk 160x200 z wizerunkami piesków i absolutnie to jest teraz jego ulubiony kocyk :-)..
:-D:-D

Sylvietta ja kupiłam taką kołyske :-)
Kołyska bardzo ładna a ubranka słodziutkie :tak:

Piękne zakupy Dentico :-)
Ja wczoraj też troszkę poszalałam z ciuszkami ... zaraz popstrykam fotki :tak:
Z allegro już wybrałam pościel
Bardzo ładna pościel.

Powiedzcie mi czy ta pościel jest naprawdę potrzebna?
Rozmawiałam z kilkoma mami i żadna nie używała. Tylko kocykiem okrywała.
Mam już mętlik w głowie :confused:
 
reklama
Do góry