reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

AnnieTess,

Ja miałam trzy Philips baby, lovi i avent- ten ostatni kupiłam używany bo cena nowego kosmiczna, ale wytrwal najdłużej i polecam go z całego serca
 
reklama
moja młodsza córcia miała mocne problemy skórne i do pielęgnacji użyałyśmy Olium lub Oliatum do kąpieli
 
aniatess ja mam jakiś zwykły podgrzewacz do którego mieszcza się butelki z Aventu, nowy kupowalam, pamiętam, ze tani był chyba 65 zł
ale jetsem zadowolona
xmamuska nie wiem czy będziesz kupować, ale laktator może się przydać
 
A ja chyb jednak zostane przy nivea,używałam dla dziewczynek jak były małe,a w sumie potrzebuje tylko zel do mycia ciała i główki i mleczko po kąpieli i krem do buzi.

Jeśli chodzi o laktator to szczerze się zastanawiam nad kupnem,na pewno nie kupie przed porodem,jeśli uznam że będzie mi potrzebny to zakupie na bieżąco
 
A ja mam takie pytanie odnośnie maty edukacyjnej.
Jedną mam po córci. I zastanawiam się czy drugiej bliźniaczce powinnam dokupić drugą?
Znalazłam dziś fajna na jednej z grup fb i cena ok wiec tak się zastanawiam jak to powinno wyglądać...
O to taka mata uploadfromtaptalk1432882697239.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1432882697239.jpg
    uploadfromtaptalk1432882697239.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 78
Kamilove, ta mata z pianinkiem jest fajna, mamy taką tylko niebieską ;) Ale jak rozważasz zakup kolejnej to nie lepiej kupić taką większą żeby obie dziewczynki się razem bawiły?
 
Dziewczyny mam pytanie.Jako iż jestem początkującą mamą to mam kilka wątpliwości:) Jak myślicie czy na wyjście ze szpitala lepszy będzie rożek czy jakiś cieplejszy śpiworek? A może jeszcze jakaś inna opcja? Wiadomo będzie październik,pogoda może być marna:)
 
ja to mysle ze owine tylko w rozek, ale maly bedzie ubrany napewno w jakis kombinezonik np taki misiowy, zreszta ta za bardzo nie ma co planowac, bo niewaiadomo jaka akurat bedzie pogoda, aczkolwiek ogladalam wczoraj w tv, ze w ogole ma byc chlodne lato, chlodniejsze niz w tamtym roku
 
Ją rozka nie kupowałam przy żadnym dziecku.teraz też nie będę kupować. Do fotelika raczej ciężko będzie dziecko wsadzić w rożku myślę że w jakimś cienkim kombinezonie będzie lepiej
 
reklama
Ja mam śpiworek do fotelika jeden lżejszy drugi zimowy więc zdecyduję już przed samym wyjściem ze szpitala, który M. założy :) ( Mam nadzieję, zimowy jednak poleży w szafie do zimy ;) ).
Z Hanią wychodziłam ze szpitala 20 września. Miała body z krótkim rękawkiem, pajacyka, cienką czapeczkę, sweterek i skarpetki. Siedziała sobie w foteliku w lekkim śpiworku :)

H.jpg
 

Załączniki

  • H.jpg
    H.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Do góry