reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

To nasze łupy - córcia wybierała, jest i czapeczka i rękawiczki. Także pierwsze zakupy zaliczone.
DSC_0116.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0116.jpg
    DSC_0116.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Cześć dziewczyny!
Jestem styczniówką 2015 :) moja Zosiula rośnie jak na drożdżach i mam już pełne torby ciuszków po niej:) (dla chłopców też się coś znajdzie :). Ciuszki są nowe albo w stanie idealnym, pochodzą w większości z sieciówek (hm, reserved, f&f, cool club). Jeśli jest ktoś zainteresowany, zdjęcia wyślę na maila. Proszę odezwać się na andzik_91@gazeta.pl z informacją dla kogo i jakie rozmiary Was interesują (od 56 do 74).
Pozdrawiam Was i Wasze maleństwa :)
 
Dziewczyny ja zaczynam panikować że o czymś zapomnę,tzn z rzeczy któe będą mi potrzebne na już.
Wózek mamy wybrany tylko zamóić i odebrać ale to zostawiam na sam koniec,tzn koniec sierpnia zamówię żeby już we wrześniu mieć.
Łóżeczko mam,posciel zamawiam na wypłatę,i kocyk minky do wózka też już sobie upatrzyłam i zamówię razem z pościelą.Kosmetylki zaczynam kupować,postawiłam na NIVEA,jeszcze wanienka,pieluszki tetrowe,materac do łóżeczka i coś jeszcze ważnego o cym zapomniałam ??
 
Xmamuska przewijak jeśli w ogóle zamierzasz kupować, a kosmetyki Nivea to nie wiem czy to zbyt dobry wybór

A no i rożek, ale też jeśli miałaś w planach, dla mnie rzecz przydatna
 
Ja do mycia synusia przez pierwszy rok używałam mydełko bambino a później kupowałam mu płyn do kapieli dla dzieci.
 
reklama
Ja przez pierwsze miesiące używałam kosmetyków Hippa i teraz też zamierzam. Potem na chwile przerzuciłam się na Mustelę, że niby taka extra...do momentu jak sama się nią posmarowałam i poczułam na ustach MEGA gorzki smak...katastrofa!
Do pupy Sudokrem (na noc) a w dzień Linomag później Bepatnhen.
Teraz używam i Nivei i J&J i Ziajki ;) Na szczęście Hania nie ma żadnych problemów skórnych.

Jaki podgrzewacz do butelek polecacie? Ja mam Lovi i chcę się go pozbyć, może ktoś jest chętny? ;) Zastanawiam się nad Aventem bo chcę z Avetu butelki (z tej nowej serii Natur ).
 
Do góry