reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WYPRAWKA

ania.g

lipiec'05; maj'07
Miasto
Kraków
Czas zacząć ten watek, bo widzę, że niektóre panie już szaleją po sklepach ;D

Może będziemy sobie tu mogły polecać produkty warte zakupu i chwalić się co już mamy.

Ja w każdym razie jeszcze nie zaczęłam - nic jeszcze nie mam:)

reklama

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Odziedzicze:
łóżeczko, komoda-przewijak, 3 wózki
Kupiłam sama:
body żółte, żołtą czapeczke i żółte skarpetki :-)
Mam w planie kupić... prawdopodobnie na allegro:
- zestaw startowy avent - 79,00 zł
- podgrzewacz avent 139,00 zł lub philips za 80,00zł
- laktator avent do pojemniczków - 225,00
- pojemniczki piewszy zestaw - 59,00zł
dla zainteresowanych sterylizator do butelek nowy aventu na allegro kosztuje 269,00 :-) z praktyki Mam mi znanych... zupełnie zbedne urządzenie :-)
- rożki 3 - 2 z usztywnieniem 1 bez - cena jednej sztuki około 30 zł

Monika701

Początkująca w BB
Hej, a ja mam totalny odjazd na zakupy ;D ale troche dlatego, ze postanowilam rozlozyc je sobie na miesiace aby nie miec stresu z kupowaniem wszystkiego na raz. No i pomaga mi mama, ktora juz kupila mi jakies tony ciuszkow a niektore naprawde slodkie. Do tego kupilam juz wozek spacerowke i gondole Quinny i krzeselko samochodowe Maxi Cosi. Teraz poleci lezaczek i mebelki; lozeczko i komoda-przewijak a w ostatnim miesiacu planuje kupic wszystkie urzadzenia Aventu jak sterylizator, pogrzewacz itp. ze wzgledu na gwarancje. Szczerze mowiac body w rozmiarze 56 to mam tyle, ze moge ubierac takze inne dzieci :laugh:

ania.g

lipiec'05; maj'07
Miasto
Kraków
Asiołku widzę że Ty masz już zgromadzony niezły arsenał rzeczy.
Bałam się ze jak stworzę ten wątek to się załamie, ze wszystkie juz kompletujecie wyprawke...

Widze ze AVENT przoduje w akcesoriach butelkowych, czytalam gdzies o jakiejs butelce "imitujacej" prace sutkow - musze poszukac jakas nazwa na "H" i spytac was czy cos o tym wiecie...

ania.g

lipiec'05; maj'07
Miasto
Kraków
Znalazlam na czerwcowkach, ale jakos tak mam do was wieksze zaufanie:)
- czy slyszalyscie cos o butelkach "Habermanna"?

Klaudia

Lipcóweczka 2005
Ta butelka Habermanna, to ta którą poleca "Zaklinaczka dzieci". Sama myślę o tym, żeby ją kupić, ale jest strasznie droga jak na butelkę, kosztuje coś koło $20, no i nie wiem czy można ją kupić w Polsce.

reklama
Do góry