reklama

WYPRAWKA

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez ania.g, 11 Kwiecień 2005.

1. ania.g

ania.g lipiec'05; maj'07

Czas zacząć ten watek, bo widzę, że niektóre panie już szaleją po sklepach ;D

Może będziemy sobie tu mogły polecać produkty warte zakupu i chwalić się co już mamy.

Ja w każdym razie jeszcze nie zaczęłam - nic jeszcze nie mam:)

2. Asiołek

Asiołek Mama Mai i Oliwki :)

3. reklama
  4. Asiołek

Odziedzicze:
    łóżeczko, komoda-przewijak, 3 wózki
    Kupiłam sama:
    body żółte, żołtą czapeczke i żółte skarpetki :-)
    Mam w planie kupić... prawdopodobnie na allegro:
    - zestaw startowy avent - 79,00 zł
    - podgrzewacz avent 139,00 zł lub philips za 80,00zł
    - laktator avent do pojemniczków - 225,00
    - pojemniczki piewszy zestaw - 59,00zł
    dla zainteresowanych sterylizator do butelek nowy aventu na allegro kosztuje 269,00 :-) z praktyki Mam mi znanych... zupełnie zbedne urządzenie :-)
    - rożki 3 - 2 z usztywnieniem 1 bez - cena jednej sztuki około 30 zł

5. Asiołek

aha coś na co wydam majątek :-) to 2 zestawy pościelowe :-) takie odjechane :-)

6. frida27

frida27 Fanka BB :)

Oj dziewczyny jak fajnie że zaczął się ten wątek.

7. Monika701

Monika701 Zaciekawiona BB

Hej, a ja mam totalny odjazd na zakupy ;D ale troche dlatego, ze postanowilam rozlozyc je sobie na miesiace aby nie miec stresu z kupowaniem wszystkiego na raz. No i pomaga mi mama, ktora juz kupila mi jakies tony ciuszkow a niektore naprawde slodkie. Do tego kupilam juz wozek spacerowke i gondole Quinny i krzeselko samochodowe Maxi Cosi. Teraz poleci lezaczek i mebelki; lozeczko i komoda-przewijak a w ostatnim miesiacu planuje kupic wszystkie urzadzenia Aventu jak sterylizator, pogrzewacz itp. ze wzgledu na gwarancje. Szczerze mowiac body w rozmiarze 56 to mam tyle, ze moge ubierac takze inne dzieci :laugh:

8. ania.g

ania.g lipiec'05; maj'07

Asiołku widzę że Ty masz już zgromadzony niezły arsenał rzeczy.
    Bałam się ze jak stworzę ten wątek to się załamie, ze wszystkie juz kompletujecie wyprawke...

Widze ze AVENT przoduje w akcesoriach butelkowych, czytalam gdzies o jakiejs butelce "imitujacej" prace sutkow - musze poszukac jakas nazwa na "H" i spytac was czy cos o tym wiecie...

9. ania.g

ania.g lipiec'05; maj'07

Znalazlam na czerwcowkach, ale jakos tak mam do was wieksze zaufanie:)
    - czy slyszalyscie cos o butelkach "Habermanna"?

10. reklama
  11. Klaudia

Klaudia Lipcóweczka 2005

Ta butelka Habermanna, to ta którą poleca "Zaklinaczka dzieci". Sama myślę o tym, żeby ją kupić, ale jest strasznie droga jak na butelkę, kosztuje coś koło $20, no i nie wiem czy można ją kupić w Polsce.

12. Luśka

Luśka Aktywna w BB

Butelkę Habermanna widziałam w Internecie, kosztuje ok 100 PLN. Też chcę ją kupić..

Poleć forum