reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zabawki dla dzieciaczków

reklama

agata806

Fan(ka)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
7 259
Rozwiązania
0
Kurcze żużaczku masz chyba rację, ta co ja się bawiłam wczoraj na pewno po polsku. Może jeszcze poszukam i znajdę tamtą.
 

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
Rozwiązania
0
agata własnie o tych gwiazdkach pisałam do pokoju Majeczki, ale to za jakiś rok ją chyba przeniesiemy, musimy cały pokój wyremontować,
ja już nie wiem co jej kupić na te półroczku, chciałbymżeby było fajne, podobało jej się, no szkoda że ona mi nie powie ::) ::) ::)
dziś jej kupiłam bączka, takie zwykły za 8zł, ale miała radochę,
 
reklama

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
Rozwiązania
0
no ale ja chyba któryś telefon zakupię, chyba ::) ::) ::)
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry