reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabawki dla dzieciaczków

reklama

agata806

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Kurcze żużaczku masz chyba rację, ta co ja się bawiłam wczoraj na pewno po polsku. Może jeszcze poszukam i znajdę tamtą.

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
agata własnie o tych gwiazdkach pisałam do pokoju Majeczki, ale to za jakiś rok ją chyba przeniesiemy, musimy cały pokój wyremontować,
ja już nie wiem co jej kupić na te półroczku, chciałbymżeby było fajne, podobało jej się, no szkoda że ona mi nie powie ::) ::) ::)
dziś jej kupiłam bączka, takie zwykły za 8zł, ale miała radochę,

reklama

gaga

uzależniona
Rozwiązania
0
no ale ja chyba któryś telefon zakupię, chyba ::) ::) ::)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 0
Xenka C Zabawki dla maluszków Styczniowe mamy 2019 2
vikiigus Oragnizujesz urodzinki lub imprezę dla dzieci-wypożycz zabawki drewniane! Ogłoszenia Bydgoszcz 0
M Zabawki dla najmłodszych Młodziutkie mamy 35
Y ZABAWKI godne polecenia. Czyli co kupić na prezent dla bliźniaków, trojaków i..... Mamusie bliźniat, trojaczków i... 34
ustka Zabawki dla niemówiącego dziecka Trzylatki 5
J Używane zabawki edukacyjne dla maluchów w Częstochowie Ogłoszenia - Częstochowa 0
K Czym kierujesz się przy wyborze zabawki dla swojej pociechy Trzylatki 1
Jagoda_JJ Zabawki,prezenty Dla Naszych Dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2007 1249
-ewe26 Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :) Dzieci urodzone w maju 2006r. 928
Osinka Zabawki dla naszych dzieci! :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 730
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
E Zabawki do wózka Potrzebuję porady 13
mazak100 Zabawki ogrodowe i trampoliny Przedszkolaki 17
P Zbliżają się święta.....5 Możesz pomóc...zobacz 0
Y interaktywne zabawki Niemowlaki 3
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
P Czym kierujecie się przy zakupie zabawki? Roczniaki i dwulatki 12
J Używane ubranka, zabawki itp. Mamy z Irlandii 2
M Książki, gry i zabawki - Zielonki koło Krakowa Ogłoszenia - Kraków 0
Mruczka Kosmetyki bez syfów,pasty do zębów, naturalne mydła na prezent, zabawki do kąpieli!! Ogłoszenia - Dolny Śląsk 4
kati83 ZABAWKI - te mądre, uczące i fajne :-) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 505
K jakie zabawki/zabawy pomogą w nauce chodzenia? Rozwój i zabawy 22
Asionek31 zabawi i zabawki naszych pociech :))) Dzieci urodzone w październiku 2011 13
Hope Zabawki te polecane i odradzane Dzieci urodzone w maju 2011 404
konwalianka Zabawki Dzieci urodzone w lipcu 2011 16
asiek1000 zabawki, książeczki itp co polecacie a z czym lepiej sie wstrzymać Dzieci urodzone we wrześniu 2010 45
Butterfly88 Zabawy, zabawki i inne "atrakcje" wczesnego dzieciństwa ;-) Dzieci urodzone w lipcu 2010 4
damqelle Zabawki i zabawy naszych dzieci Dzieci urodzone w styczniu 2011 98
T Jakie zabawki rozwijają mowę dzieci, uczą wyrazów? Rozwój i zabawy 47
M zabawki edukacyjne Rozwój i zabawy 48
kamilka87 Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,. Kielce i okolice 142
justyś80 SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety... Mamusie bliźniat, trojaczków i... 926
enka75 Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane dzieci urodzone we wrześniu 2009 169
BlackWizard Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp. Dzieci urodzone w styczniu 2010 3471
Leika Zabawy i zabawki Dzieci urodzone w styczniu 2009 286
jutrzenka Zabawki, zabaweczki Dzieci urodzone w grudniu 2007 544
micrus Jakie zabawki??? Wcześniaki 40
A Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać? Dzieci urodzone we wrześniu 2007 1701
Ipanema_Girl Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa. Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 802
Ania76 Rozwoj maluchow..Zabawy i zabawki Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 5082
Magdabial ulubione zabawki naszych brzdąców Dzieci urodzone w kwietniu 2005 83
słowiczek Zabawki/prezenty na różne okazje. Roczniaki i dwulatki 441
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 30
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1