reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

Dziadki chcieli teraz na święta kupić rowerek ale i tak by musiał stać w piwnicy więc im powiedziałam że super ale prędzej na dzień dziecka.
 
reklama
Mamjakty - nie, w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego :-) czegoś zupełnie innego wtedy szukałam, a rzucił mi sie w oczy ten zestaw ;-)
 
Mnie sie wydaje ze taki rowerek to dopiero jak beda miec 3 latka... Julka ma podobnny i jezdziła na nim jeszcze tego roku tyle ze siodełko na maxa.. Nowy dostanie na zajaczka
 
Mnie sie wydaje ze ten rowerek to jak skoncza 3 latka.. Julka jezdziła na podobnym jeszcze w tym roku tyle ze siodełko na maxa Na zajaczka dostanie nowy. a ten w spadku młody odziedziczy
W tym roku Krzys miał taki jak wczesniej pokazywałyscie z kubusiem (w tym stylu) i nie siegał jeszcze do pedałow wiec wna wiosne mam nadzieje bedzie ok i wtedy zacznie pedałować..
m8kbiu.jpg
 
Córeczka mojej kuzynki też przesiadła się na tego typu rowerek jakoś jak trzy latka skończyła. Też wydaje mi się, że na tę wiosnę i lato taki rowerek będzie jeszcze za duży na nasze szkraby ;)
 
Ola lubi na koniku siedzieć podczas oglądania bajek. Staram sie stawiać bujawke jak najdalej od tv a cwaniara sama sobie podsuwa pod ekran
 
reklama
Madziu fajna fotka! a ja już się nie mogę doczekać jak Laura zobaczy konika!on jest rewelacyjny
Moja ma rowerek taki jak córcia kuleczki, jej się podoba, troszkę się go ciężko pcha ale całe wakacje jeździła, teraz już dostaje do pedałów, myślę, że dopiero na 3 latka jej kupimy taki większy rowerek.
 
Do góry