reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabieg łyżeczkowania

reklama
Jej super, cieszę się a ja w poniedziałek testuje i mam nadzieję że się uda
O jacie to trzymam kciuki oby się udało koniecznie daj znać. Ja przed wizytą i zresztą na wizycie tak się stresowałam ze pani doktor nie mogła mi zrobić usg i tak się że mnie śmiała że masakra a ja panikowalam jak dziecko przed dentysta 😂
 
O jacie to trzymam kciuki oby się udało koniecznie daj znać. Ja przed wizytą i zresztą na wizycie tak się stresowałam ze pani doktor nie mogła mi zrobić usg i tak się że mnie śmiała że masakra a ja panikowalam jak dziecko przed dentysta 😂
No podejrzewam, że u mnie bedzie to samo 🤷‍♀️🙈
 
Czekam cierpliwie do piątku, bo wyrwałam się z tym testem jak filip z konopii 😂
Ale ja się nie dziwię bo im bliżej terminu miesiączki to bardziej się dłuży chociaż ja też nie wytrzymałam i zrobiłam dzień przed spodziewana miesiączka i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny a później sama sobie w brodę plułam. Czy nie za szybko bo jeszcze dużo może się wydarzyć i tym mysleniem chyba bardziej się dołowałam 😂 mężowi powiedziałam chyba dopiero po 2 albo trzecim teście😂
 
reklama
Czekam cierpliwie do piątku, bo wyrwałam się z tym testem jak filip z konopii 😂
Ale ja się nie dziwię bo im bliżej terminu miesiączki to bardziej się dłuży chociaż ja też nie wytrzymałam i zrobiłam dzień przed spodziewana miesiączka i ku mojemu zaskoczeniu pozytywny a później sama sobie w brodę plułam. Czy nie za szybko bo jeszcze dużo może się wydarzyć i tym mysleniem chyba bardziej się dołowałam 😂 mężowi powiedziałam chyba dopiero po 2 albo trzecim teście😂
Tak, im bliżej tym gorzej! Też apka mówi żeby w pt testować ale ciągle się biję z myślami czy zrobić dzisiaj, nieeee za wcześnie, i znów, a może zrobię? I tak w kółko 😂😂
 
Do góry