reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Majowe Mamy

czy az 90% to nie wiem ale wiem, ze to sie zdarza dosc czesto ale az 2 rozmiary? Przeciez B jest w miare male (wiem, bo sama mam) a D to juz spory cycek :-)
 
reklama
czy az 90% to nie wiem ale wiem, ze to sie zdarza dosc czesto ale az 2 rozmiary? Przeciez B jest w miare male (wiem, bo sama mam) a D to juz spory cycek :-)

KATALOG ROZMIARÓW BIUSTONOSZY Bardzo fajny katalog zdjęć w dobranych rozmiarach. Miseczka D wygląda całkiem skromnie powiedziałabym ;)

Sądzisz że D to spory cycek jest, bo większośc dziewczyn z większym biustem się w ten rozmiar właśnie usiłuje wcisnąć i niestety jest tak że przy odpowiednio wielkim obwodzie, te cycki się jakoś zmieszczą, wypływając wszystkimi stronami. Znam ten ból, sama wg. tej prawidłowej tabeli powinnam nosić jakieś 75K, ale w moim zakichanym mieście największą miseczką jaką znalazłam było G (w sklepie, który się reklamował że właśnie braffiting prowadzi)

A w miseczkę D też się wcisnę, jeśli ma jakieś 95 w obwodzie, żaden problem. Tylko że piersi znajdują się wszędzie, poza stanikiem, który wędruję nie wiadomo gdzie.
 
to sie zgadza jezeli wszystkie bysmy trafiły do braffiterki to sadze ze tylko pojedyncze osoby maja dobrze dobrane staniki a reszta zle i tak jak piszecie własnie miseczki dochodziły by do rozmiaru K. Ja na pewno tez jestem w tej grupie, bo kupuje "tanie" staniki i wiadomo ze one maja rozmiarowke do D czy E a u braffiterki dobiora profesjonalnie i maja ogromna rozbierznosc w rozmiarach
 
Większość Polek nosi podobno 75 B lub C, to najczęściej kupowane rozmiary staników w PL, oczywiście źle dobrane.
Sama mam mega biust i w normalnych sklepach zawsze mi było ciężko coś sensownego znaleźć, bo zazwyczaj miseczki się kończą na D i musiałam brać jakieś obwody wielkie a później to pod biustem obcinać i kombinować. Szybko się więc przekonałam, że w dobry stanik warto zainwestować i teraz kupuję głównie Panache, na Allegro, tzn, w sklepie sobie mierzę a na Allegro dużo taniej zamawiam;-)

Z fajnych stronek polecam, macie tu m.in. poradę jak samej wykonać stanik do karmienia:
Zbuduj sobie karmnik! :-)
 
Większość Polek nosi podobno 75 B lub C, to najczęściej kupowane rozmiary staników w PL, oczywiście źle dobrane.
Sama mam mega biust i w normalnych sklepach zawsze mi było ciężko coś sensownego znaleźć, bo zazwyczaj miseczki się kończą na D i musiałam brać jakieś obwody wielkie a później to pod biustem obcinać i kombinować. Szybko się więc przekonałam, że w dobry stanik warto zainwestować i teraz kupuję głównie Panache, na Allegro, tzn, w sklepie sobie mierzę a na Allegro dużo taniej zamawiam;-)

Z fajnych stronek polecam, macie tu m.in. poradę jak samej wykonać stanik do karmienia:
Zbuduj sobie karmnik! :-)

No ja nie mam gdzie nawet przymierzyć, a staników kosztujących tyle kasy się jednak boję na ślepo z netu zamawiać. Także się cisnę w nieszczęsnych miseczkach E, kupowanych na ryneczku. Jedyne moje 3 staniki w miarę dobrym rozmiarze to przywiezione przez mojego TŻ z Anglii, ale i tak z obwodem przegiął, więc zwężałam troszkę. A swoją drogą, wkurzające jest to, że tam są ładne i w normalnych rozmiarach i co najważniejsze CENACH! A w moim zakichanym miasteczku rozmiarówka się na tym nieszczęsnym G kończy. Zresztą tego G też nie ma, bo sklep miał akcje braffitingu która się skończyła i teraz rozmiarówka standardowa "ABCD"
 
Ja wrocilam do miseczki C...w ostatnich niecalych 3ech tygodniach,mialam E wygladalam jak tankowiec,bardzo nienaturalnie w porownaniu do reszty ciala.
Carmella cwiczenia przed ciaza to jedno i sie zgadzam z Toba,ale drugie ze Ty duzego brzuszka w ciazy wogole nie mialas.Los sie do Ciebie usmiechnal ;-) Badz wdzieczna.A reszta sie nie przejmuj i opalaj wszystko co mozesz.
Z ciekawosci,ile masz wzrostu?
 
kugela dokladnie tak jak elvie pisze:-)
Wiekszosc kobiet nosi cale zycie 75B a okazuje sie, ze rozmiar ich prawdziwy nie ma nic wspolnego z ww rozmiarem;-)
 
no ja wlasnie sobie wyobrazam, ze wiekszosc problemow z doborem maja kobitki chojniej obdarzone przez los. A te, ktore autentycznie maja A, B czy C az tak wiele pochrzanic przy doborze nie moga - male biusty latwiej daja sie "standaryzowac" przemyslowi tekstylnemu ;-)Za wyjatkami takimi jak moja mama, ktora sie cale zycie "pcha" w 75B, choc ma biust dwa razy wiekszy od mojego i wszystko jej sie przelewa :-pA doszlo do tego jakos tak: raz w zyciu jako nastolatka sie pomierzyla a potem niewazne, ze ciaza, ze karmienie, ze tycie, ze chudniecie, ze menopauza - cale zycie trzyma sie jednego rozmiaru i nie da sobie wmowic, ze powinna przejsc na wiekszy :-D A ceny brafiterek sa niestety z kosmosu :baffled:
 
Taki watek sobie obiecalysmy, wiec zaczynam mimo ze jeszcze nie moge zaczac nic robic.

Dziewczyny ile kg Wam spadlo wraz z porodem? ile jeszcze zostalo do zrzucenia, jak sie ma cialo i skora?
Piszmy o postepach, samopoczuciu i planach dojscia do formy:-)
 
reklama
obecnie minus 10 kg po porodzie. :-(Ogromne rozstępy i wiszący worek (brzuch). schudnąć musze jeszcze około 12 kg :-:)szok: Poczekam jeszcze 3 tyg ... mam nadzieje,ze do tego czasu szwy wewnętrzne sie rozupszcza a wtedy mam zamiar zacząć cwiczyc na orbotreku i wprowadzic jakas diete
 
Do góry