reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
no właśnie o tym mówiłam na pcozaku, taki ordynarny mi sie wydał, nieprzyjazny dla maluszka....
Wiesz, nie odnosze takiego wrażenia no ale to kwestia indywidualna... Tym bardziej ze tak jak mówiłam nie zamierzam wogóle z dziubka dawać :blink:
Dziunka - ale ten kubeczek co podesłałas linka normalnie rewelacja - a miałaś go juz lub ktos ze znajomych miał?
Widziałaś jak dziecko z niego korzystało?
 
Nie, tylko tyle co polecają dziewczyny na chustoforum.
no dziunka asia bedzie jsc lapkami zupke, pić z otwrtego kubeczka... a jak nocniczek już trenujecie? sikacie do miseczki? ;-):-)

podziwiam cię, bo ja za wygodna na to wszystko jestem, szlak by mnie prędzej trafil...
 
reklama
no dziunka asia bedzie jsc lapkami zupke, pić z otwrtego kubeczka... a jak nocniczek już trenujecie? sikacie do miseczki? ;-):-)

podziwiam cię, bo ja za wygodna na to wszystko jestem, szlak by mnie prędzej trafil...

ja to wlasnie z wygody robie :p dam zarcie na tace , kubek do reki, po wszystkim posprzatam i tyle ;) a nie siedzenie z lyzka w reku i cudowanie z papkami :p
 
Do góry