reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Coraz bliżej do chrztu... No i wypadałoby sie za jakimś ubrankiem rozglądać...
Jakiego rozmiaru szukałybyście dla dziewczynki ok 66cm i 7,7kg na chwile obecna a chrzest za ponad miesiąc. hmmmm..... :sorry2:????????
ja będę kupować na ostatnia chwile tzn max 2 tygodnie przed, bo wiem, ze dzieci potrafia niespodziewanie strzelic w górę. Choc u mnie chrzest dopiero w maju i nie wiem czy na tym zad.... cos dostanę sensownego iw rozsądnej cenie.
Ale sukienusie mozesz kupić trochę większą

A ja mam pytanko takie - czy któraś z Was myslała juz o niekapku? Pytam, bo mój Michaś z butli pic nie chce, a będzie musiał niestety i pomyślałam sobei o niekapku. TT ma taki od 4 m ale jakiś taki płaski, sztywny, za to powyzej 6m jest miękki i okrągły:baffled: cos nie halo... widziałyście może jakies inne niekapki dla tak małych dzieci?
 
reklama
ja będę kupować na ostatnia chwile tzn max 2 tygodnie przed, bo wiem, ze dzieci potrafia niespodziewanie strzelic w górę. Choc u mnie chrzest dopiero w maju i nie wiem czy na tym zad.... cos dostanę sensownego iw rozsądnej cenie.
Ale sukienusie mozesz kupić trochę większą

A ja mam pytanko takie - czy któraś z Was myslała juz o niekapku? Pytam, bo mój Michaś z butli pic nie chce, a będzie musiał niestety i pomyślałam sobei o niekapku. TT ma taki od 4 m ale jakiś taki płaski, sztywny, za to powyzej 6m jest miękki i okrągły:baffled: cos nie halo... widziałyście może jakies inne niekapki dla tak małych dzieci?
kilolek
Ja mam własnie te z TT po 4 m-cu (juz czekają w szafce) ale na dziubek wogóle nie zwracalam uwagi bo mam zamiar odrazu uczyć pic jak z normalnego kubeczka (niejedna lekarka odradzała mi niekapki!). Ważne dla mnie było ze są plastikowe bo nie stłucze odrazu i mają dwa uchwyty wiec poreczne dla dziecka... :tak:

No właśnie niestety nei mogę zostawić zakupu sukienki na ostatnią chwilę bo bede zaraz po zabiegu na żylaki wiec bieganie po sklepach przez pierwsze dni nie jest wskazane... a później to juz tylko kilka dni do chrztu bedzie tzn 17.04.10
 
Dziewczyny - trochę off topic, ale mam pytanie o fotelik. Mam fotelik Maxi Cosi z taką wkładką ochraniającą główkę. Ta wkładką połączona jest też z gąbką wypłaszczającą siedzenie. Czy któraś z was też ma coś takiego ? Kiedy można to wyjąć?
Mojej małej jest chyba trochę niewygodnie z tym wałkiem dookoła główki, ale jak wyjmę całość to fotelik robi się za głęboki i pozycja w nim całkiem siedząca.
 
Dziewczyny - trochę off topic, ale mam pytanie o fotelik. Mam fotelik Maxi Cosi z taką wkładką ochraniającą główkę. Ta wkładką połączona jest też z gąbką wypłaszczającą siedzenie. Czy któraś z was też ma coś takiego ? Kiedy można to wyjąć?
Mojej małej jest chyba trochę niewygodnie z tym wałkiem dookoła główki, ale jak wyjmę całość to fotelik robi się za głęboki i pozycja w nim całkiem siedząca.

Z tą siedząca pozycją to Ci sie wydaje ;) Mi tez sie tak wydawalo, ale to jak najbardziej prawidłowa pozycja. Juz dawno wyjelam wkladke, wiekszosc dziewczyn chyba tez.
 
Dziewczyny - trochę off topic, ale mam pytanie o fotelik. Mam fotelik Maxi Cosi z taką wkładką ochraniającą główkę. Ta wkładką połączona jest też z gąbką wypłaszczającą siedzenie. Czy któraś z was też ma coś takiego ? Kiedy można to wyjąć?
Mojej małej jest chyba trochę niewygodnie z tym wałkiem dookoła główki, ale jak wyjmę całość to fotelik robi się za głęboki i pozycja w nim całkiem siedząca.
Tez mialam ta wkladke i MUSIALAM ją wyjąc bo Sonia wogóle absolutnie by sie w fotelik nie wpiela.
Niby to dopiero po 6m-cu ale jej to pasuje wiec myślę że OK
 
Co do kubeczków - polecane są doidy cup EKO BABY Sklep - Pozostałe

Kilolku z niekapka tez maly musi zassac zeby czegos sie napic i z doswiadczenia wiem ze tego nie zrobi tak samo jak z butli. Lepiej kupic kapek... lub taki kubek jaki kupie ja niebawem ;-)
 
Co do kubeczków - polecane są doidy cup EKO BABY Sklep - Pozostałe

Kilolku z niekapka tez maly musi zassac zeby czegos sie napic i z doswiadczenia wiem ze tego nie zrobi tak samo jak z butli. Lepiej kupic kapek... lub taki kubek jaki kupie ja niebawem ;-)
Cholera jasna! Ale super te kubki! Nawet nei wiedziałam ze takie istnieją a teraz to juz po ptakach bo zarowno kubeczki jak i miseczki wraz z łyżeczkami w kompletach pokupowałam ze bedą i w domu i u każdego z dziadków zeby nie wozić... :sorry2:

aha - ale z takiego niekapka mozna wieczko z dziubkiem zdjac i stosowac jak normalny... :blink:
 
Mary nie martw sie, kupic mozesz, ja mialam juz chyba z 5 kompletow (kubek, talerzyk, miseczka, sztucce) dla Julki i one bardzo latwo sie tłuką - mimo ze plastikowe. Ostały się tylko 2 miseczki i trwają do dzisiaj :D
 
Co do kubeczków - polecane są doidy cup EKO BABY Sklep - Pozostałe
Kilolku z niekapka tez maly musi zassac zeby czegos sie napic i z doswiadczenia wiem ze tego nie zrobi tak samo jak z butli. Lepiej kupic kapek... lub taki kubek jaki kupie ja niebawem ;-)
no zassac musi ale on butelki nawet do buzi nei chce wziąć i tak sobie pomyslalam, ze uda się go oszukać, bo zabaweczki plastikowe i gumowe bierze do buzi i ssie, więc moze by udac, że to taka zabaweczka ;-)
a jaki kubeczek kupisz niebawem????
 
reklama
Do góry