reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Śliczne :)
Ale swiece to chrzestny kupuje :p



Mary rowniez uwazam ze Sliczne :)

Dziunka u mnie chrzestna tez kupowala swiece i szatke. Za to chrzestny kupil kombinezonik do chrztu. Bylo nam tak wygodniej :-) bo tu w anglii nie ma za bardzo gdzie kupic szatki i swiece a za to mogl zakupic kombinezonik ktory sama wybralam
 
Śliczne :)
Ale swiece to chrzestny kupuje :p
eeee tam.... zależy gdzie....
Najważniejsze że bedzie... ;-) bo znając życie chrzestny obudzi sie na dzień przed chrzcinami... a tak moze kaske chrzestnej oddac i po sprawie.
ja tam wole miec czarno na białym ze wszystko jest zalatwione...

aha -dodam ze szatka z aniolkiem a hafty srebrne, świeca nr10
 
no to w zasadzie to samo tylko inny wzorek? a mozesz mi powiedziec cos wiecej? plusy?minusy?
kochana nic ci nie powiem bo narazie nie używam a kupiłam po chrzcie i tak sobie od tamtej pory stoi :-)
super też to oglądałam z tym że ja szatkę po Pati miałam-taką bez wychawtowanego imienia oczywiście :-) i nie było sensu tego kupować a podoba mi się ta z aniołkiem

Śliczne :)
Ale swiece to chrzestny kupuje :p
e tam u nas sami sobie kupujemy:-)
 
Potrzebuje kupić fotelik dla Igorka pomózcie mi
Najlepiej chyba bedzie przedział 9-36 bo na długo co??
Jakie macie foteliki powklajajcie mi fotki lub linki i ceny :-)
Tylko pytanie czy bedzie mial za ok 2 tyg 9 kg :-/ jak będzie mniej to moge go wsadzić w taki9-36 ???
wg mnie możesz spokojnie pozatym te foteliki mają z reguły oparcie regulowane i możesz ustawić w taką półkołyskę.
wklejajcie laski linki bo my też za niedługo będziemy musieli wymienić:-)
 
reklama
Potrzebuje kupić fotelik dla Igorka pomózcie mi
Najlepiej chyba bedzie przedział 9-36 bo na długo co??
Jakie macie foteliki powklajajcie mi fotki lub linki i ceny :-)
Tylko pytanie czy bedzie mial za ok 2 tyg 9 kg :-/ jak będzie mniej to moge go wsadzić w taki9-36 ???
Cleo
Mi sie wydaje ze ten przedział wiekowy 9kg to taka ruchoma granica.. a tak naprawde chodzi o to zeby dziecko juz siedziało...
No chyba ze znajdziesz taki fotelik dla 9-36 ktory bedzie sie odchylał....
My kupilismy takie:
ISEOS ( TT ) NEO PLUS z NAPINACZEM Bebe Confort (901583101) - Aukcje internetowe Allegro
i
_RACING TEAM JANE_(0-18kg)_PROMOCJA OKAZJA_OD 1ZŁ (894554089) - Aukcje internetowe Allegro
(dwa bo jeden na Irlandie a drugi na Polske)
I powiem ci szczerze że ten tańszy Jane Racing jakoś bardzij mi/Soni podchodzi... Chociaż to moze tez kwestia przyzwyczajenia bo poczatkowo w tym bebe confort plakala a teraz jest super :tak:
W każdym razie chodzi mi o to ze ten Jane Racing mimo ze tanszy wcale nie jest gorszy :blink:

aha - bo ja je wczesniej posprawdzalam w wynikach testow zderzeniowych na fotelik info dlatego te a nie inne modele http://fotelik.info/
 
Do góry