reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

ja mam podobny. Generalnie służy mi długo ale ma wadę z tą rączka, bo przelozona do tyłu bardzo ciężko się prowadzi, koszmar po prostu. Nie wiem czy wszystkie tak mają ale podejrzewam, ze podobnie, bo zmienia się środek ciężkości
wiem co masz na myśli , niby miało być wygodnie z tą przekładaną rączką ale jak się zmieni to ciężko się steruje wózkiem :szok: kiedyś nie miałam wyboru i musiałam tak jeździć i na tych moich górkach myślałam że ducha wyzione :szok:
 
reklama
Dziewczyny,zwracam sie do was o pomoc. Musze kupić dla mojej maludy spacerówkę. Byłam w 3 sklepach, gdzie nikt nie umiał mi niczego konkretnego doradzić.

Poszukuje terenowej spacerówki - z dużymi pompowanymi kołami z możliwością siedzenia tyłem i przodem do kierunku jazdy. Ma któraś z was coś takiego (oprócz Buzz'a). Będę wdzieczna za pomoc. Kwota do 1500 PLN.

Mutsy ma duze, pompowane kola, na dodatek tylna os jest skretna i mozna budke dawac przodem lub tylem to kierunku jazdy. Fajnie sie go prowadzi :o) Ale jest troche drozszy niz planowalas kupic.
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: URBANRIDER spacerowy
 
nefretete ja mam coś takiego ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: CASUALPLAY S4 spacerowy ale siedzisko jest przodem do jazdy, resztę Twoich wymagań ma
Tez na niego patrzyłam, niestety tylko przodem mozna go prowadzic.

Nefretete musisz poszukac takiej opcji gdzie mozna spacerowke umiesczac przodem lub tylem - jest to dosc klopotliwe, bo cala "gore" musisz przekrecic, zawsze latwiej po prostu kierownice przelozyc na druga strone. Ale musze Ci powiedziec ze juz dawno nie spotkalam sie z takim wozkiem, nie wiem czemu :confused:
Anian fajna :tak:
O, poszperałam i troche ich jest z ta przekladana raczka haha :) ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE
Te z przekładaną ręczką albo są cholernie drogie, albo bardziej klasyczne głęboko-spacerowe, a mi chodzi o typową terenówe :).

hmmm przecież buzz jest piękny:-p:-p
a jak nie on to może mura maxi cosi 3 kołowa też jest bardzo ładna
Buzz jest świetnie kosmiczny :) ale jakoś nie moge uwierzyć w kubełkowe siedzenie. Mura jest super -ale droga :)

NEFRETETE ja szykuję się na Scooter Emaljunga :) To chyba taki jakiego szukasz
Tylko przodem do kierunku jazdy. :( a poza tym fajny.

Mutsy ma duze, pompowane kola, na dodatek tylna os jest skretna i mozna budke dawac przodem lub tylem to kierunku jazdy. Fajnie sie go prowadzi :o) Ale jest troche drozszy niz planowalas kupic.
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: URBANRIDER spacerowy

Mutsy jest super, tak jak Mura ok 1900 PLN. Dzieki za pomoc. Będę chyba musiała zwiększyć limit kwotowy lub kupic używany.
Najwiecej przedraża funkcja "tył/przód do kierunku jazdy". Może nie jest ona aż tak praktyczna?.

A ma któraś z was 3-kołowca? Co o nich sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ilonko tez chce kupic dla synka jak dojdzie powiedz jak Niunia Twoja reaguje na nia :)
ja tez o tym myslałam, chetnie przeczyytam relację

Co do wózków terenowych, może ja źle myślę ale wydaje mi się, ze jeśli miałby to byc naprawdę terenowy czyli taki co po górkach i piaskach pojedzie to powinien mieć porządne resory a większośc tych wózków ma po prostu duże pompowane kola, a resorów nie widać, ale może ukryte...
 
Do góry