reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
:-):-) na poczatku nie planowalam kupowac ale potem pomyslalam, ze poniewaz moj wozek nie ma gondoli moze sie przydac, bede mogla sobie ja nosic jak bedzie spala na gore albo na dol nie budzac jej, no i kosztowala niecale 10Ł wiec calkiem znosnie....

Sliczna :) nie przepadam ogolnie za koszykowymi kolyskami ale ta naprawde mi sie podoba :tak:;-) :-) no i cena super
 
3 szt. nowych bodzików Marks & Spencer -50cm (794039285) - Aukcje internetowe Allegropodoba sie wam
separator.gif

Disney 'Zakochany Kundel' piękny kombinezonik (794012443) - Aukcje internetowe Allegrohttp:

//www.allegro.pl/item794027378_cieplutka_kurteczka_z_czapeczka_dla_malej_damy.html
fajowe...tylko nie wiem czy te bodziaki nie sa troche male bo na 50cm...a czesto noworodki rodza sie nawet ciut wieksze wiec szkoda by bylo kupic za male.....
 
fajowe...tylko nie wiem czy te bodziaki nie sa troche male bo na 50cm...a czesto noworodki rodza sie nawet ciut wieksze wiec szkoda by bylo kupic za male.....

ja mam 2 pary bodziakow na 52 i wydaja sie malusienkie... dostalam od kolezanki wiec nie bedzie mi szkoda ale te na 50 faktycznie moga byc malusie. :tak:
 
pochwale sie moja kolysktora wcoraj wygralam na ebay-u:tak: dzis jade ja odebrac.....
V.G.C Lollipop lane moses basket Treacle and Bubble on eBay (end time 23-Oct-09 22:02:51 BST)

piekna!

ja mam 2 pary bodziakow na 52 i wydaja sie malusienkie... dostalam od kolezanki wiec nie bedzie mi szkoda ale te na 50 faktycznie moga byc malusie. :tak:

Moja kolezanka urodzila dziewczynke, i to nie wczesniaka, ktora miala 46 cm dlugosci :tak: malutka, ale rodzice tez nie duzi :tak:
 


kombinezonik przepiekny, ale body rzeczywiscie malenkie, zazwyczaj dzieciatka rodza sie ponad 50cm, a kurteczka przesliczna, ale o kurteczkach czytalam, ze sie podwijaja, i lepiej zaiwestowac w kombinezonik.
 
dzieki....;-)dzis ja odebralam i wyglada lepiej niz na zdieciach wiec jestem zadowolona....:tak:
ja mam 174cm a D 186cm wiec ne ludze sie, ze bedzie malutka....:happy2: ja mialam podobno 50cm a D nie wiem....

Moja Julka miala 56 cm jak sie urodzila, a w sklepach doradzaly mi kupowac wszystko na 62 bo dzieci rzadko rodza sie mniejsze. No i niestety malutka byla jakis czas w za duzych ciuszkach :-D Ale na 50 to faktycznie malutko.
 
pochwale sie moja kolysktora wcoraj wygralam na ebay-u:tak: dzis jade ja odebrac.....
V.G.C Lollipop lane moses basket Treacle and Bubble on eBay (end time 23-Oct-09 22:02:51 BST)
Cudddddo i musisz nam koniecznie pokazać ją na żywo :cool2:
:-D:-D:-D On jest tylko mój:-D:-D:-D pupa też:-D
Nooo, to jak powiada moja mama: nie chwal się za bardzo bo ci go zabiorą :cool2::cool2::cool2:
Moja Julka miala 56 cm jak sie urodzila, a w sklepach doradzaly mi kupowac wszystko na 62 bo dzieci rzadko rodza sie mniejsze. No i niestety malutka byla jakis czas w za duzych ciuszkach :-D Ale na 50 to faktycznie malutko.
Ja miałam tak samo jak kupowałam coś na 56, ale mam kilka rzeczy w tym rozmiarze: kombinezon 3szt cieplejszych komplecików, kilka kaftaników i bodziaki chciałam żeby moje maleństwo miało coś fajnego na początek i w tym nie pływało :sorry2:, to było silniejsze ode mnie :baffled:
 
reklama
Ja mam sporo ciuszkow na 50-56, ale dokupowalam juz po narodzinach synka. Mial 52cm i rozmiar 62 byl duuuzo za duzy, w dodatku maluszek nozki podkurczal wiec w nich plywal. Na 56 milam malo i dokupowalam i nie zalowalam-przynajmniej nie platal sie, bylo mu wygodniej i wygladal jak trzeba :)
 
Do góry