reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

reklama
Dzięki Aza za namiar chustowy:)
Iza, pewnie też bym nie komplikowąła sprawy, ale darowanemu koniowi itd.. Z resztą ta kółkowa chusta wygląda jak hamak bardziej.. Tchnęło mnie do tej chusty, bo uświadomiłam sobie, że synkowi zapewniam niezłą huśtawkę od początku ciąży i może go być ciężko odzwyczaić:) Może chusta pomoże:tak:
Dobrze, że mówicie o tych skarpetach, ostatnio założyłam (niby bez ściągacza), a powyżej z nogi zrobił mi się balonik:-)
 
mary__mary ja dostałam taką samą nianię od siorki, przetestowałyśmy ją i też jestem zadowolona, fajne jest też to, że możesz kontrolować temperaturę w pokoju dziecka:tak:
Już właśnie zamontowałam listwe, płytki sensoryczne, zostało mi zaprogramowac to wszystko ale to sobie na jutro juz zostawie. Mam tylkko wrazenie ze ten materac odstaje od tych płytek i wierzyc mi sie nie chce ze one takie delikatne drgania wyczuja skoro tam nie ma stałej powierzchni styku.... :sorry:
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła chustę do noszenia malucha? Wiem, że Kilolek się przymierzała.. Ja chustę mam, tylko nie mam bladego pojęcia jak ją wiązać/zakładać? Wiecie może gdzie znaleźć instrukcję jak taką chustę nosić, żeby dziecka nie zgubić?? Ja mam chustę kółkową (chyba??)
no i nawet kupiłam :-) oprócz chustomania.pl zaglądam tez na
http://oppamama.fm.interia.pl/index.html i
Chustoforum
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupiła chustę do noszenia malucha? Wiem, że Kilolek się przymierzała.. Ja chustę mam, tylko nie mam bladego pojęcia jak ją wiązać/zakładać? Wiecie może gdzie znaleźć instrukcję jak taką chustę nosić, żeby dziecka nie zgubić?? Ja mam chustę kółkową (chyba??)

sprobuj dowiedziec sie jakiej jest firmy (na pewno jest jakas metka) i wejsc na ich strone. Ja mam chuste z LennyLamb i oprocz instrukcji na plytce, to wszystko jest na ich stronie.
Jak ktos ogladal ostatnio DzienDobry TVN to tam wlasnie bylo wszystko o chustach i ich zaletach.

chcę przestrzec przed skarpetkami ze ściągaczem. Przy pierwszym porodzie miałam i rano bardzo się zdziwiłam jak zdjęłam i okazało się, że nogi poniżej kostek wyglądają jak nadmuchane rękawiczki chirurgiczne :eek:... po porodzie, jak całą ta woda z nas schodzi, dziwne rzeczy się potrafią dziać ze stopami, nawet jak skarpetka mało uciska - trzeba kontrolować co się pod skarpetkami dzieje...

Moje nogi po porodzie lataly jak galareta, zero mojej kontroli, az wreszcie polozna mi sie na nie polozyla zeby je troche uspokoic :-D troche pomoglo :-D

Ja właśnie nabyłam ten monitor. Mój mąz juz przetestował jego funkcje i jest bardzo zadowolony. Moi znajomi używaja tego przy swojej córci i 2 razy mieli alarm. Oczywiście nie stwierdzisz czy fałszywy czy nie bo nawet jak dziecko wstrzyma za długo oddech to sam dźwiek alarmu potrafi je poruszyć i co za tym idzie wznowić oddech. jesli chodzi o nianię to działa bardzo dobrze, wszystko świetnie słychać. My jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu :tak:

Moj monitor to by chyba zwariowal, bo moja Julka do tej pory jak spi czasem gubi oddech :baffled: Lekarz mowi ze to normalne, bo to trwa tylko chwilke, i pozniej oddycha na nowo, ale ile ja sie w zyciu nastraszylam :sorry2: No i czasem strasznie cichutko oddycha, ze wlasciwie jak nie dotkne szyjki czy jest puls, to nie wiadomo czy oddycha czy nie.
 
reklama
Do góry