reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

Fajny wózeczek :) Mi tez podobaja sie 3 funkcyjne - z funkcą fotelika samochodowego,ktory mozna zamontowac na wózek. Wczoraj jak byłam w hurtowni, to sprzedawcy od razu odradzili mi 3 kolowe- bo niby niestabilne i łatwo wywrotne :( i odradzili tez te funkcje z fotelikiem, bo twierdzili,ze firma,ktora robi wózki powinna robic tylko wozki. Fotelikami powinni zajmowac sie inni...w koncu chodzi o bezpieczenstwo dziecka czasie jazdy samochodem...
Niby logiczne...ale sama nie wiem co o tym myslec...bo w sumie napaliłam sie na tez 3 kolowy.
 
reklama
sara - ja miałam 3 kołowy Quinny na pompowanych kołach - byłam z niego baaaaaaaardzo zadowolona - byż zwrotny i lekko się prowadził - do niego pasują foteliki maxi cosi , które są bardzo dobrej jakości i dobrze wypadają w testach - w ogóle wiele firm zagranicznych robi wózki, do których pasują foteliki produkowane przez firmy specjalizujące się tylko w fotelikach - np maxi cosi - dokupuje się adaptery i wszystko pasuje - a fotelik wpinany w stelarz to super komfortowa sprawa:happy2:

u nas decydujące było jeszcze to czy wózek mieści się do bagażnika - mamy specyficzny mały samochód i niewiele wózków się mieściło, warto to jednak sprawdzić, bo znajomi mmieli duże wygodne samochody z dużymi bagażnikami a Inglesina, za którą dali majątek im się nie mieściła, a tego wcześniej nie sprawdzili
 
Ja powiem szczerze, że 3 - kołowy kojarzy mi się z taczką..........:-)
Słyszałam takie opinie jak SARA i że się źle prowadzi.
 
;-)Kago masz racje maxi cosi foteliki sa super, moja corka miala od 0-9 kg a teraz ma od 9 -18 kg a nastepny tez zamierzam kupic od 18-35 kg ;-)
najnardziej pogoba mi sie funkcja ze mozna go rozłozyc jak dziecko zasnie ;-)

Dla malej mialam wozek emmaljunga ale nie bylam z niego zadowolona tylko z gondoli bo spacerówka za ciezka i za duza i jak mila pol roku kupilam parasolke i tamten sprzedaloam...
taki byl ten wozek: Nowa Emmaljunga Smart Duo Combi Wyprzedaż wys 0 (422113998) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Wozek to ja chyba kupie w marcu albo po urodzeniu dziecka...;-)

I jak sie kupuje wozek ja zwracalam uwage na: wage i czy ma wszytkie akcesoria ...
 
Ostatnia edycja:
Ja na razie też nic nie kupuję, bo zostawiliśmy wszystko po Ani (od razu planowaliśmy, że chcemy drugie dziecko). Mam wszystkie ciuszki, łóżeczko, fotelik sam. i wózki.

Co do wózków trzykołowych to mój mąż (jest inżynierem) to mi to nawet kiedyś narysował dlaczego wózki trzykołowe są bardziej wywrotne i niebezpieczne i dlaczego absolutnie takiego nie kupimy :-)
Mi się na szczęście nigdy nie podobały więc ok. Moja szwagierka mówi, że wyglądają jak inwalidzkie :szok:;-)
 
rzeczywiście w wózkach wygląd to ostatni element na jaki warto patrzeć - waga jest bardzo ważna, bo zazwyczaj to my będziemy je tachać po schodach i innych przeszkodach :tak:
trójkołowce mi się nigdy nie podobały - ale jak wzięłam Quinny do ręki to już nie chciałam innego - co do wywrotności to pewnie zależy, gdzie ma środek ciężkości, mój miał bardzo szeroko rozstawione tylne koła i nigdy się nawet nie zachwiał - w ogóle nie wyobrażam sobie jak można wywrócić wózek z dzieckiem:confused: to chyba jakieś ekstremalne wypadki:baffled: podejrzewam, że z mitem wywrotności trójkołowca jest tak jak z mitem butów z Bartka:-D
trójkołowiec był za to o jedno kółko lżejszy od zwykłego;-):-D
o wózku to ja będę też myśleć w marcu:tak: - teraz mi się nasunęło tylko jak sara wspomniała o wózku
 
ja też zwracam uwagę na ciężkosc ale i na to czy będę mogła do lasu chodzic - mieskzam na osiedlu gdzie mam piękny park obok z lasem cudo! często widze tam młode mamusie z wózkami jak sobie np. nie radzą albo poginają jak pzrecinaki hihi naprawde dużo zalezy od wózka jak sie zachowa ...

 
Jeśli o mnie chodzi to ten wózek Chicco którego link wstawiłam uważam że dla mnie będzie idealny, mieszkam za miastem mam polne drogi, piaszczyste a z drugiej strony poruszam się często autkiem i wózek musi być lekki i łatwo się składać i mieć niewielkie gabaryty żeby wszedł mi do bagażnika.

Ale mamy jeszcze czas.Pewnie wyprodukują coś nowego po nowym roku.
 
reklama
dzis przyszły pasy ciążowe o których pisała Sofik - też je zamówiłam, swietne są! wygodne i dobrze wykonane :)

Sofik jak rodzinka przyjedzie daj znac jak z spodniami :)
 
Do góry