reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

paulka - jeszcze nie, wypróbuję go na wyjeździe pod koniec kwietnia :) Wózek wywiozłam już do dziadków bo u mnie miejsca nie ma. A narazie uważam, że małemu dużo cieplej i przyjemniej w gondoli więc do głowy mi nie przyszło, żeby już w życiu testować :p

maja - mi właśnie zwróciła na to uwagę koleżanka, która ma z ceratką i mówi, że dziecko się strasznie poci.

Ja fotelik mam już od grudnia następny: Recaro Young Sport, ale w życiu bym teraz Adasia nie przełożyła, a waży już z 9.5 kg. Dziecko musi stabilnie siedzieć, aby mogło w takim czymś jeździć - chodzi o bezpieczeństwo. My się jeszcze pomęczymy w naszym mniejszym - Maxi Cosi.

malpko i kasik - ja również na początku myślałam o takim, ale jednak zdecydowałam się na inne. Mam nadzieje, ze nie będę żałować ;)
 
reklama
dziewczyny a co myslicie o tym foteliku samochodowym bo nasza niuska juz z nosidelka wyrosla strasznie ciasno jej a ten fotelik ma regulacje ze mozna ustawic go w pozycji pół leżącej

Jak dla mnie to może być. Powiem CI że dla takich maluszków ważne jest aby się rozkładał do pozycji leżącej, miał przewiewną tkanine, zagłówek i był solidny. Z tego co widziała on to ma wiec ja jestem za. Znając życie to i tak będziecie musieli kupić jeszcze jeden fotelik bo królewna szybko z niego wyrośnie i zrobiło się za ciasny np. jak będzie w zimę jechać w kombinezonie. Tak było u nas.
My też się za miesiąc przenosimy do większego bo musimy oddać fotelik rodzinie. Urodzi im się potomek pod koniec marca. Na szczęście mamy fotelik po starszym.
A tak na marginesie to powiem CI ze mój mąż ma hopla na punkcie bezpieczeństwa w samochodzie i kupuje foteliki tylko renomowanych firm co mnie strasznie złości bo one naprawdę kupę kasy kosztują. Teraz mamy concorda bo uznał, że firma która produkuje fotele do samolotów na pewno robi to porządnie. I i w sumie miał racje bo jak sprawdzałam na stronach gdzie sa testy fotelików to wypadł jako jeden z lepszych.
Przed zakupem też sprawdź jak ten fotelik wypadł w testach. Zdrowie naszych pociech najważniejsze.
 
A tak na marginesie to powiem CI ze mój mąż ma hopla na punkcie bezpieczeństwa w samochodzie i kupuje foteliki tylko renomowanych firm co mnie strasznie złości bo one naprawdę kupę kasy kosztują. Teraz mamy concorda bo uznał, że firma która produkuje fotele do samolotów na pewno robi to porządnie. I i w sumie miał racje bo jak sprawdzałam na stronach gdzie sa testy fotelików to wypadł jako jeden z lepszych.
Przed zakupem też sprawdź jak ten fotelik wypadł w testach. Zdrowie naszych pociech najważniejsze.
Twoj maz ma racje ja tez zwracam uwage na te testy, teraz mam zamiar wymienic na Römer King.
 
Co powiecie o takiej spacerówce? Kurczę muszę szybko coś kupic do 300zł... Pomocy!!

KasikN ja mam prostownicę firmy remington i sprawdza się doskonale, dosłownie 30 sec i jest gotowa do pracy, mam ją od ponad roku i nie zamieniłabym na żadną inną, aczkolwiek ceny ta firma ma dosyc wysokie. To link do mojej Remington - W
 
Co powiecie o takiej spacerówce? Kurczę muszę szybko coś kupic do 300zł... Pomocy!!
O jakiej.? Nie ma linku ani nazwy.
Uzależnij wybór od kilku czynników. Jaki macie samochód? Czy macie windę tam gdzie mieszkacie? Jaki macie drogi w okolicy? Czy ma być lekka? I czy się rozkładają na płasko?
Spacerówki parasolki mają to do siebie, że są lekkie, zwrotne, zajmują mało miejsca i szybko je się składa. Ale wadą jest to, że mają małe koła i nie nadają się na polne drogi lub nierówne chodniki. Są lekkie wiec przy braku windy idealne.
Pozostałe wózki są zwrotne, dobre na każdą drogie ale zajmują prawie cały bagażnik. Więc jak często wyjeżdżacie w drogę a macie mały samochodzik to n ie ma gdzie spakować pozostałych rzeczy. A wiem ile ich jest przy 2 dzieci.
Ja mam obydwa. Mieszkam w bloku bez windy i jak babcia siedzi z dzieckiem to używa parasolki. Lżej jest jej znieść. Ja wolę opcję drugą. Jest dla mnie wygodniejszy i ma duży koszyk na zakupy oraz liczne schowki czasami niezbędne. Mamy duży samochód więc nie martwię się, że bagażnik jest mały. A jadąc na wieś do rodziców lub działkę na mazurach nie mam problemów z pokonaniem wybojów.
Powiedz o jakim wózku myślisz, nazwa, typ?
 
Ostatnia edycja:
Ritka ubranka do chrztu. Tylko jak ktos juz sie pofatygowal znalezc polskie forum, to mogl sie pofatygowac o tlumaczenie polskie ;-)
 
reklama
W rezultacie zakupiłam taki wózekWyniki Szukania w Grafice Google dla http://foto.netmama.pl/images/avatars/forum/6/7/2/67269/AICS/os/460/460/67269.gif
tylko różowy, tojest baby boo mustang. Zajmuje mało miejsca, jest wygodny dlA MOJEJ NIUNI i kółka też nie należą do najmniejszych. Wczoraj go wypróbowałam i póki co jestem zadowolona. Aha przede wszystkim jest lekki :) A na spacery terenowe to mamy nasz normalny głęboko - spacerowy wózek. Auto duże to i bez składania się mieszczą wózki.
Coś mi chyba nie tak chodzi, że się linki nie chcą zamieszczac...
 
Do góry