reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

a więc mam za sobą pierwszy zakup, co prawda wiem ze wcześnie ale trafiłam okazyjnie a więc się stało. Mianowicie fotelik samochodowy. Ten który użytkował Oliwierek i Amadeuszek nie nadaje się już do niczego więc doszłam do wniosku że jak już kupować to z firmy w której mamy wózek po Amadeuszka tak by wpiąć go w stelaż. No i dostałam za grosze.
Wózek mamy taki
Wózek wielof. HiTreec Emjot z fotelikiem+GRATISY!! (1788037105) - Aukcje internetowe Allegro
nawet dokładnie w tym samym kolorze co na demonstracji :-p
a fotelik taki
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/97/95/95/1797959588
 
reklama
a więc mam za sobą pierwszy zakup, co prawda wiem ze wcześnie ale trafiłam okazyjnie a więc się stało. Mianowicie fotelik samochodowy. Ten który użytkował Oliwierek i Amadeuszek nie nadaje się już do niczego więc doszłam do wniosku że jak już kupować to z firmy w której mamy wózek po Amadeuszka tak by wpiąć go w stelaż. No i dostałam za grosze.
Wózek mamy taki
Wózek wielof. HiTreec Emjot z fotelikiem+GRATISY!! (1788037105) - Aukcje internetowe Allegro
nawet dokładnie w tym samym kolorze co na demonstracji :-p
a fotelik taki
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/97/95/95/1797959588

WoW!!! to już jest całkiem konkretny zakup! gratulacje!
 
A ile dałaś za fotelik? My mamy taki wózek i fotelik jest identyczny bo wózek był kupowany 3w1
P040910_12.41 12 dni.jpg Tu jest akurat moja mama na zdjęciu :-)
 
wózek był kupowany w 2008 roku wtedy nie było opcji 3w1 niestety pojawiła się po roku nad czym bardzo ubolewałam. Za wózek dałam wtedy koło 800zł a dziś za fotelik 100zł i to przypadkiem ponieważ weszłam do sklepu obejrzeć sprzęt a tu się okazuje ze likwidacja wózków i wszelkich akcesoriów a więc cena promocyjna by zeszło. Z ciekawości przeszłam się do dwóch innych sklepów jeszcze i faktycznie w drugim był po 168zł a w trzecim 180zł.
Nie wiem jak fotelik ale z wózka jestem zadowolona, rewelacja za stosunkowo niska cenę. np. taki coneco v3, v4, v5 wygląda niemalże identycznie prócz jednego, nie można położyć spacerówki na płasko , gdy położysz dziecko nóżki podnoszą się w górę co jest niekorzystne dla kręgosłupa bo jak ma się rozluźnić? a wiec same plusy, identyczny wygląd, niska cena, i to rozłożenie na płasko.
 
Syneczki udany zakup nie ma co.

Dziewczyny macie fajne wozki. Ja mam wykły abdar czy jakoś tak. Ale jest w bardzo dobrym stanie i nie będę nic innego kupować a szkoda.
 
My wózek kupimy nowy, bo ja jestem maniaczką wózkowych nowości, i wózki po Szymonku od razu sprzedawałam i kupowałam tzw lepszy model...tylko co tu wybrać, taaaaki wielki wybór, tyle bajerów...

No i łóżeczko-bo Młody połamał.
Tylko ubranka mam załatwione na bank, dla chłopca-po Szymonku, dla dziewczynki-po dwóch kuzynkach!
 
ja mam juz wozek wstepnie upatrzony, jest to polska firma JEDO
2.jpg
mebelki tez mam zamiar kupic biale do pokoiku, bez znaczenia czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka ;-)
dodatkowo mysle o zakupie kolyski do sypialni, zeby przez pierwsze 5-6 miesiecy miec maluszka w nocy przy sobie - a pozniej przeprowadzka do swojego pokoju :-p

co do ciuszkow i wszystkich pozostalych akcesoriow to wszystko musimy kupic, raczej nie mozemy liczyc na spadki :confused2:
 
reklama
Do góry