reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

claudia - Bardzo mi się to drewexu podoba, ale mam ładne, które sami kupowaliśmy dla Nicole więc nie będę łózeczka kupowała. A swoją drogą to współczuję Ci mamci, czemuż ona taka męcząca jest?

Ja dzisiaj segregowałam ciuszki po Kacperku i okazało się, że sporo będę musiała dokupić. Nastawiam się na body zapinane przy szyji bo te z zakładkami to zjeżdzają z ramionek dzieciom, no i chcę też takie zapinane kopertowo -mega wygodne w ubieraniu. Do tego jeszcze kilka pajacyków wyjściowych i tyle. Bawełniane pajacyki mam. Na większy rozmiar mam już dużo, tylko tych na 56-62 prawie wcale a jednak na 1-2 miesiące będą potrzebne.

Wciskała mi na siłę wózek od kuzynki za 500zł używany :wściekła/y:
a ja sobie wolę wybrać , dołożę trochę i mam nowy, albo jak już używany to też chcę sama zadecydować, ale chyba już jej tamten wózek z głowy wybiłam - łóżeczko też chyba będzie po córce kuzynki mojej. Nie lubię m mieć czegoś narzuconego - wolę sama wybrać.
 
reklama
4B DREWEX MAŁY MIŚ ŁÓŻECZKO JAK SAFARI 24H (1082393951) - Aukcje internetowe Allegro

WYPRZEDAŻ-ŁÓŻECZKO RZEŹBIONE GWIAZDKI +GRATIS (1089375025) - Aukcje internetowe Allegro

A co sądzicie o tym ??
to pierwsze mi się bardziej podoba, ale znając życie mama mi kupi to od kuzynki. Pomijając fakt, że ona na pewno będzie dużo za nie chciała a tu nowe za 200zł i to fajne

zła jestem, że nie mam nic do gadania zbytnio
a czemu niemozesz sama decydowac??przeciez to ty bedziez uzytkowala to wszystko i twoje dziecko wiec ma dobrze sluzyc tobie i sie tobie podobac a nie inym...
Wciskała mi na siłę wózek od kuzynki za 500zł używany :wściekła/y:
a ja sobie wolę wybrać , dołożę trochę i mam nowy, albo jak już używany to też chcę sama zadecydować, ale chyba już jej tamten wózek z głowy wybiłam - łóżeczko też chyba będzie po córce kuzynki mojej. Nie lubię m mieć czegoś narzuconego - wolę sama wybrać.
kochana za 500 zl to masz juz fajowe wozki nowe na allegro sliczne i praktyczne

a ja kochane jeszcze musze kupic luzeczko wozek (bo ten po corce juz wola o pomste do nieba) no i pieluchy i kosmetyki ale to dopiero od sierpnia zaczne kompletowac bo w lipcu mamy duzy wydatek w postaci ubezpieczenia auta i przeglad auta wiec dopiero od sierpnia zakupy zaczne i juz sie niemoge doczekac :-)
 
Ja póki co jeszcze niczego nie kupuję. Założyliśmy skarbonkę dla dziecka i tam dziennie wrzucamy drobne, na razie jest 50zł ale myslę, że jak będzie bogatszy miesiąc to się bardziej zapełni. Chciałabym w ten sposób uzbierać chociaż na ubranka bo droższe rzeczy typu pieluchy,łóżeczko kupimy z pieniążków odkładanych na kącie :)
Ogólnie to się mi nie śpieszy bo i tak nie mam tego gdzie trzymać :)
 
martusionek - bardzo praktyczne to łóżeczko a przy tym naprawdę ładne. Znajomi mieli dla synka takie i faktycznie jest to dobre rozwiązanie.
 
wlasnie przegladam allegro i znalazlam taka fajna wyprawkem i wg mnie nie droga a kolorki fajne do wyboru, chyba sie skusze w przyszlym m-cu bo mi sie podoba
WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 62 (1075618429) - Aukcje internetowe Allegro
faktycznie niedroga. Ja mam taki ulubiony i niedrogi sklepik gdzie kupowałam dla mojej Ani i teraz też będę kupowała śpioszki i kaftaniki. Wiem że to są polskie i bardzo dobre gatunkowo rzeczy z milutkiej nierozciągliwej bawełny. Teraz tam się już udam - bo obiecałam sobie że wstrzymam się z zakupami do końca trzeciego miesiąca, a teraz sobie już poużywam :)
 
reklama
No prosze jake cudenka juz macie na oku:-D Ja sie wstrzymuje do około 30 tygodnia Ale przynajmniej bede mogla sobie dzieki Wam liste zrobic i cos sobie juz zaczac wybierac ;-)
 
Do góry