reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych malenstw

Ja póki co jeszcze niczego nie kupuję. Założyliśmy skarbonkę dla dziecka i tam dziennie wrzucamy drobne, na razie jest 50zł ale myslę, że jak będzie bogatszy miesiąc to się bardziej zapełni. Chciałabym w ten sposób uzbierać chociaż na ubranka bo droższe rzeczy typu pieluchy,łóżeczko kupimy z pieniążków odkładanych na kącie :)
Ogólnie to się mi nie śpieszy bo i tak nie mam tego gdzie trzymać :)

Muszę odgapić od Ciebie ten pomysł
best43_%28www.e-gify.pl%29.gif

Mieliśmy taką skarbonkę jak chcieliśmy mieć dziecko , tyle że się długo nie utrzymała - ale teraz to super sprawa
 
reklama
Ja nic narazie nie kupuje...nawet bym nie umiała... ale jak bedzie dobrze wszystko to to bedzie pierwsza rzecz jaką zrobie:)

Karolcia ja tez nic nie kupuje obiecalam sobie ze poczekam do kolejnego usg w 21 tyg, to nie tak ze wierze w jakies zabobony ale zycie mnie nauczylo ze niczego pewnym byc nie mozna,pierwsza ciaze stracilam w piatym miesiacu a nic tego nie zapowiadalo kupilam kilka ciuszkow wczesniej to pozniej bylo mi bardzo przykro nawet na to wszystko patrzec
 
Cześć wszystkim mamusiom, jestem nową forumowiczką i od pewnego czasu sobie podczytuję co tu piszecie, bo i ja zaliczam się do styczniowych mamuś:-). Podpinam się pod temat z zamiarem zapytania o wózki. Macie z poprzednich dzieciaczków, czy planujecie kupić nowy wózek? Jeśli tak to rozglądałyście się za jakimiś? Podobają mi się bardzo takie "trzy w jednym" z mniejszymi kółkami, ale nie wiem czy będą one praktyczne w zimie, bo przecież rodzimy zimową porą;-), czy raczej skupiać się na takich z dużymi, pompowanymi kołami. Pierwsze dziecko woziłam w takim dwuskładnikowym z dużymi kołami i po dwóch miesiącach było mi ciężko się nim poruszać, schodzić ze schodów itp. Proszę jeśli macie jakieś wózkowe doświadczenia to poradźcie.
 
Cześć wszystkim mamusiom, jestem nową forumowiczką i od pewnego czasu sobie podczytuję co tu piszecie, bo i ja zaliczam się do styczniowych mamuś:-). Podpinam się pod temat z zamiarem zapytania o wózki. Macie z poprzednich dzieciaczków, czy planujecie kupić nowy wózek? Jeśli tak to rozglądałyście się za jakimiś? Podobają mi się bardzo takie "trzy w jednym" z mniejszymi kółkami, ale nie wiem czy będą one praktyczne w zimie, bo przecież rodzimy zimową porą;-), czy raczej skupiać się na takich z dużymi, pompowanymi kołami. Pierwsze dziecko woziłam w takim dwuskładnikowym z dużymi kołami i po dwóch miesiącach było mi ciężko się nim poruszać, schodzić ze schodów itp. Proszę jeśli macie jakieś wózkowe doświadczenia to poradźcie.
Witam Ciebie serdecznie i zapraszam na nasz temat o wózkach :
https://www.babyboom.pl/forum/stycz...szych-skarbow-czyli-wszystko-o-wozkach-40711/
 
Ewcia bardzo dziękuję za podpowiedż, ot weszła taka laiczka i nawet nie wie gdzie szukać:-) Co do zakupów to jeszcze nic nie kupuję, chyba nie chcę na razie niczego zapeszać, raz poroniłam i teraz jakoś nawet się nie bardzo chwalę choć kusi mnie, oj kusi;-). Ale jak przyjdzie czas na zakupy to pewnie jak większość z Was oszaleję na punkcie śpioszków, kaftaników, itp. A łóżeczko mialam takie z rzeźbionym księżycem i gwiazdakmi, tradycyjne drewniane(chyba klaudia4you wklejala linka do takiego), tyle, że moje ma szufladę na dole, według mnie-bezcenną, pieluszki, porcje spioszków kaftaników, itp pod ręką, nie trzeba nawet odwracać się by sięgać do szaf, lub komody. Szuflada pomocna bardzo:tak:
 
reklama
Do góry