• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zdjecia naszych maluszkow

reklama
Chogata sliczna ta ywoja blomdyneczka cukiereczek
Efe twoja Gabrysia to takie pogodne dziecko, jest przesliczna mala laleczka
Dziekuje za mile slowa o moim motylku
Ja uwielbiam takie '' owlosione '' dzieciaki
 
Ostatnia edycja:
No nie moge CHOGATA Twoja corcia jest przesliczna:tak: I wyglada na duzo starsza:tak:
EFE ja nie wiem jak Ty to robisz ze zawsze uwiecznisz na fotce taki sliczny usmiech. Ja jak tylko wyciagne aparat to Alusiowi wiednie minka:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry