reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witaj Ehtele,
śliczne zdjęcie:) Możesz je nosić w portfeliku:)
Skoro masz termin na 2 sierpnia to nie podajesz 9 tydzień i 1 dzień tylko 8 tydzień i 1 dzień:)
Buziulki

Naprawdę pięknie pozowała Twoja dzidziulka:)
 
Witaj Ehtele,
śliczne zdjęcie:) Możesz je nosić w portfeliku:)
Skoro masz termin na 2 sierpnia to nie podajesz 9 tydzień i 1 dzień tylko 8 tydzień i 1 dzień:)
Buziulki

Naprawdę pięknie pozowała Twoja dzidziulka:)
No to nie wiem o co chodzi..lekarz mówi, że jestem w 9 tyg i że termin 2 sierpnia;(
Chyba coś nie tak obliczył.. sama nie wiem....
 
Witajcie dziewczęta,
W załączniku wysyłam wam zdjęcie dzisiejszego USG moja fasolinka ma dokładnie 9 tydzień 1 dzień, termin nadal 2 sierpień:-)
Jestem szczęśliwa, mje szczęście mierzy 2,5 cm. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


rany, jakie juz wielkie to dziecię :-)
gartulacje :))
 
enthele - dam Tobie przykład na sobie. Ja jestem w 7 tygodniu, al mam 6 tydzien i 1 dzień. To jest skończony szósty a rozpoczty siódmy. Jeśli lekarz stwierdził,że jesteś w 9 tygodniu , to równie dobrze może to oznaczać 8 tydzien i 1 dzień. Proponuję wyliczyć to na podstawie terminu :)
 
dziewczynki u mnie 4 tydzien i 6 dzien

usg5tydzie.jpg



a teraz 5 tydzien i 6 dzien

6tydzie.jpg


no i bije serduszko :)
 
Najwazniejsze , ze serduszko bije :-D powiedziałam do mojego M, ze nasza fasolinka sie nade mna zlitowała i dała mi siebie zobaczyc + bicie serduszka :)
 
reklama
Oczywiście, że najważniejsze, że serduszko bije i wszystko jest ok :-)
Jeszcze raz, wielkie gratulacje :tak::-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry