milusia83
Podwójna mamuśka:)
Esch piękne, łezka się w oku kręci jak patrzę na te wszystkie wasze zdjęcia, w ogóle dzisiaj mam chyba taki płaczliwy dzień bez powodu, ale najbardziej to ze wzruszenia, że jesteśmy z różnych miast, a tyle nas łączy, każda z nas szalenie cieszy się ze swojej perełki.....
W załącznikach bo mam problem z fotosikiem itp.


Doczekać się już nie mogę 
