reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<

reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Piekne fotki!!! Ja pewnie nastepna dostane 6.01 to ponad tydzien czekania :szok:
 
reklama
:) Ja mam ponad miesiąc czekania, bo lkarz chce już mnie widzieć dopiero na genetycznym w 12 tygodniu. A do 1 lutgo tak dalekkoooo :dry:
 
Gratulacje kobiety, piękne te wasze dzieciątka no i rosną jak na drożdżach:)
Ja będę mieć kolejne USG dopiero 18 stycznia...:(
już nie umiem się doczekać...
 
Witam Sierpnióweczki!
Oto zdjęcie mojej fasolki w 5 tc.
ccf2009122900000.jpg

Kolejnym pochwalę się już wkrótce, bo na 5.01 mamy kolejne USG. Już się nie mogę doczekać :D
 
hello
Inkaa no fajna fasolinka :tak:
ja mam wizyte 11 stycznia i to bedzie 9 tc :szok: wiec moze juz konkrety jakies zobacze :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny ja również dołączę foto fasolinki, usg mam na 4 stycznia ale pójdę do innego lekarza chyba 6.01 i już będzie widać maleństwo :)
 
reklama
hello
dziewczynki wiecie co tak mnie to zastanawia b czytam rozne wasze wypowiedzi dotyczące wielkosci fasolek. Ja sie zastanawiam, czy moja nie jest zbyt malutka :sorry2: w 6 tyg i 6 dniu miała 8,5 mm , kurde a niektóre dziewczyny mają 14 mm
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry