Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
To i ja się pochwale swoją fasolką:-)
USG było robione 28.12.09 według lekarza USG wykazało 4-5 tydzień a fasolka ma 8,7mm a licząc datę od ostatniej miesiączki to wychodził 6 tydzień nie rozumiem trochęserduszka nie było jeszcze widać ,trochę się martwię ze fasolinka jest za malusia:-(
następna wizyta 14 stycznia
Pozdrawiam
To jest zdecydowanie pęcherzyk
ale trochę się martwię ze tam nic nie widać
może się mylę nie wiem...

To jest zdecydowanie pęcherzyk
ale trochę się martwię ze tam nic nie widać
może się mylę nie wiem...
Mi tez tak lekarz mówił "nic nie widać",a po dwóch tygodniach pęcherzyk miał 31 mm,8 tydzień i bijące serce.z tego wynika ,ze w 6 u mnie tez nie było widać.Spokojnie,poczekaj troszke,a zobaczysz juz serducho.
Nawet nie zdążyłam go zapytać, tam w pęcherzyku jest coś jasnego jak się przyjrzę ale nie wiem co;-) 14 stycznia mam kolejna wizytę może dowiem się już coś więcej;-)ale strasznie się boje...