reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia

reklama
Moniqo Twój brzusio to już rzeczywiście pokaźny!!!! Ja niestety mam trochę tłuszczyku i nie wiem czy to widać domek dzidzi czy właśnie tłuszczyk hihihi ;)
 
Monisia ja uwazam ze to domek dzidzi a nie tluszczyk u Ciebie :)

Gwiazdeczko no sama widzisz ze domek rosnie wiec musisz Nam go pokazac ... teraz tluszczyki Nam juz nie grozne ;)
 
Agnieszka18 - bardzo ladna kraglosc :D
To teraz moja kolej hihihi
czekalam do 10 tyg..zeby potem odpowiednio sobie robic..20,30 itp :)

brzuch z daleka :)


zblizenia,faktycznie cos tam jest ;)


moja mala Zuzia tez wypatrzyla cos w swoim brzuszku ;) (acha,mala czasem chodzi do lazienki,podnosi klape i mowi,ze jest jej niedobrze :D)



Pozdrowki Katka
 
reklama
KAtka - Twoja krągłość też niczego sobie - i córeczka też tyje....

U mnie tylko mąż coś więcej je i pewnie troszkę przybierze , ale czy to poten straci jak ja???
 
Do góry