reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrada

Beti czy niemogłabys pojechac do niego do pracy.Zaskocz go zobaczysz co zrobi czy ona bedzie juz tam czekac?pojedż o normalnej porze jego wyjscia z pracy.Mozesz sie ukryc zeby cie nie widział i zobaczysz czy wyjdzie o normalnej porze czy jednak naprawde zostaje.Bo jeśli się okaże że została naprawde w pracy a ty naskoczysz że był z inna wtedy on tez bedzie miał pretensje.
 
reklama
jak... zacząć tą rozmowę... poważna rozmowa to jedynie w przerwie pomiędzy jego ulubionym programem, albo jak siedzi przed kompem... najlepiej to w nocy, a wtedy to jest zmęczony i śpiąc
Jak? Kiedy? Najlepiej jak najszybciej, bo po jakie licho masz sie zadreczać tym, (o ile dobrze zrozumiałam jesteś w ciąży, więc to nie jest dobry czas na katowanie się niepewnością).
Na ''poważną rozmowę'' zawsze powinien mieć czas, i w takiej sytuacji ulubiony program może sobie włożyć...wiesz gdzie. Nie zastanawiaj się kiedy, i czy biedak nie jest przypadkiem zmęczony, tylko powiedz co wiesz i oczekuj wyjaśnień...

izyda...może właśnie w tym ślubie rzecz...już jest pewnien, że rozstanie nie jest takie łatwe, dziecko w drodze, spokojne gniazdko rodzinne czeka na niego zawsze. Nie zawsze to co mowią jest tym co mysla i tym czego chca niestety:no:
 
Izyda rozmowa jest tu konieczna od razu, co do rybek powinien Ci udowodnić np. gdzie byl, z kim lub czy wykupil pozwolenie na ten dzień! Pewnie bedzie sie tłumaczył i możesz mało sie dowiedziec ale na pewno bedzie wiedzial ze nastepnym razem nie pojdzie mu juz tak latwo!!! co do sexu ja tez kiedys mialam taki problem, teraz jest zupełnie inaczej, poniewaz ja również stawiam żądania. Ty chcesz to oki, ale najpierw daj mi to...;-) ważne jest że najpierw w takiej sytuacji bierzesz TY:tak:
Co do poczty powiedz ze musisz koniecznie w tym momencie skorzystac z jego skrzynki mailowej i wowczas zobaczysz co w niej "siedzi"
Powodzonka!
 
Moj od jakiegos czasu dziwnie sie zachowuje...

Niestety znowu mam podejrzenia ze umawia sie ze swoja byla!

Dziwnym trafem oboje sobie slodza w statusach. Na fotka.pl zmienil haslo... :-/...
 
Młoda_mamo, napisz coś więcej...

Cara, pamiętam,że już to się zdarzało i dlatego jesteś podejrzliwa... szczególnie, że to dotyczy jego byłej... najlepiej byłoby to jakoś sprawdzić, ale mówisz, że zmienił hasło jakby miał coś do ukrycia... może mogłabyś je jakoś rozszyfrować.

Co do mojego A, to mu trochę wykrzyczałam o tym numerze, ale skurczybyk nie powiedział czyj to numer, a ja się nie przyznałam, że wiem... potem coś tam się żalił, że jak to ma tak wyglądać, to on już nie ma sił... a poza tym, że powinniśmy sobie ufać...:-pale jakiś czas temu sam przyznał, że mi nie ufa (mieliśmy pewną sytuację jakieś 2 lata temu), a teraz piep.... o zaufaniu:wściekła/y:
Co do śledzenia go w pracy, to jakoś się nie widzę w tej roli... a poza tym pracuje fizycznie przy rozładunku i załadunku towaru, więc jakby jeździł taki zapocony do jakiejś... jak już pisałam ta mała z.... ma męża i 2 dzieci, więc tam też się pewnie nie spotykają...
 
Młoda_mamo, napisz coś więcej...

Cara, pamiętam,że już to się zdarzało i dlatego jesteś podejrzliwa... szczególnie, że to dotyczy jego byłej... najlepiej byłoby to jakoś sprawdzić, ale mówisz, że zmienił hasło jakby miał coś do ukrycia... może mogłabyś je jakoś rozszyfrować.


Była sie wpieprza juz od kilku miesiecy!
Rozstalam sie z moim (znowu :baffled: nudne sie to juz robi), to ten jakos malo rozpaczajacy!
A ona jakas happy w tych cholernych statusach!!...

Wczoraj wieczorem tez nie chcial ze mna rozmawiac nawet na gg :wściekła/y::wściekła/y: stad moje mysli ze mial "goscia" na noc... :angry::angry::angry:

zapier*** suke jak dorwe!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
co jak co kocham go

Przez wakacje nie bylismy ze soba, ale dlugo nie wytrzymalismy bez siebie...
Mimo ze oboje kogos mielismy... Ale jak sie pozniej okazalo, tylko ja mialam ograniczenia w tamtym zwiazku. On w swoim nie! I malo nie wpadli!!

I teraz ta zdzira nie daje mu spokoju! I mi przy okazji tez!
 
reklama
Może on Ciebie też kocha, ale jest typem faceta, co nie potrafi się ustabilizować i szuka nowych doświadczeń, albo potwierdzenia swojej męskości... jeśli dobrze zrozumiałam, to na chwilę obecną nie jesteście razem... a co z dzieckiem, odwiedza synka?
 
Do góry