reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych dzieciaczków

JJ, znalazlam i dzisiaj sie uczylam ale wszedzie sa tylko fragmenty i jakies takie amatorskie filmy. Dobra wersje znalazlam na Szkoła Rodzenia Pępek Świata i Rehabilitacja - Kraków | Szkoła Rodzenia, Rehabilitacja ale trzeba placic ok 6pln za kazdy odcinek filmu z prezentacja masazu a sa trzy. Nie jest to problem ale film mozna ogladac tylko 12 godzin od wykupienia dostepu wiec jutro rano wykupie dostep i przecwiczymy :tak:

Ale jesli wrzucisz skany to ja tez bardzo chetnie zerkne.
 
reklama
wiecie, my tez ogolnie starmy sie przy Mikołaju nie panikować. do wszystkeigo starmy sie podejsc z dystanesem. I tak jak nam plakal calymi dniami i nie byla to kolka to uznalismy ze moze taka jego natura i jakos dzien za dniem mijal...dopki nie poszliszmy na szcepienie do pediatry. To ona w nas zasiała ziarenko niepokoju, że jego placz jest objawem jakiejs choroby...i dawaj- mocz, laryngoog, neurolog...i teraz jak placze to duzo gorzej to znosimy bo gdzies tam tkwi swaidmosc ze moze placze bo go cos boli a my nie wiemy co i nie wiemy jak mu pomoc:/
 
JJ, znalazlam i dzisiaj sie uczylam ale wszedzie sa tylko fragmenty i jakies takie amatorskie filmy. Dobra wersje znalazlam na Szkoła Rodzenia Pępek Świata i Rehabilitacja - Kraków | Szkoła Rodzenia, Rehabilitacja ale trzeba placic ok 6pln za kazdy odcinek filmu z prezentacja masazu a sa trzy. Nie jest to problem ale film mozna ogladac tylko 12 godzin od wykupienia dostepu wiec jutro rano wykupie dostep i przecwiczymy :tak:

Ale jesli wrzucisz skany to ja tez bardzo chetnie zerkne.

Malgoo jakbyś kupowała dostęp do tego filmu, to ja mogę kupić do którejś części i sie wtedy wymienimy kodami, bo tez jestem zainteresowana tym masażem. Jak coś to pisz na PW.
 
Przepraszam, bo obiecałam dziś wrzucić skan ale cały dzień poza domem praktycznie byliśmy, bo u nas dziś piękna pogoda była....i dopiero doopsko posadziłam na krześle z malinowym karmi.....
Jutro na 1000% się poprawię. Ale powiem Wam, że ja też te filmiki podglądałam. Z instrukcją ze skanu łatwiej sobie nawet te krótkie wyobrazić.

A co do płaczu devi, megamarion..... jeśliby Wasze maluchy miały wzmożone napięcie to takie dzieci czasem płaczą bo są spięte, nerwowe i one "nie czują" swojego ciała jakby....hmmm jakby to lepiej napisać....one nie panują nad swoimi ruchami tak jak dzieci bez napięcia i to jest dla nich trudne....
 
laski a która z Was ma widzę na temat tego kiedy iść z młoda do okulisty? dodam, że urodziła się o czasie, tzn. nie jest wcześniakiem.
Na tym punkcie ja mam świra, bo ja nim byłam, koniecznie chce zbadać jej wzrok, ale nie wiem kiedy najlepiej wybrać sie do okulisty. by moja niunia nie miała takich problemów
 
laski a która z Was ma widzę na temat tego kiedy iść z młoda do okulisty? dodam, że urodziła się o czasie, tzn. nie jest wcześniakiem.
Na tym punkcie ja mam świra, bo ja nim byłam, koniecznie chce zbadać jej wzrok, ale nie wiem kiedy najlepiej wybrać sie do okulisty. by moja niunia nie miała takich problemów
mlodam-mi pediatra i położna kazali pójść na wizytę do okulisty po ukończeniu 3miesiąca przez malucha idę prywatnie bo na NFZ nie maja odpowiedniego sprzętu fakt,że ja już byłam 3 tyg temu u okulsty ale tylko dlatego,że młody miał ropiejace ciągle oczko ale po 3miechu idę na to kontrolne badanko:tak:
 
reklama
Do góry