reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie,wychowanie i rozwój naszych dzieciaczków

reklama
a ja nie jem nic co ma w sobie czekolade,jakos boje sie o malego ze jeszcze bardziej wzmoze u niego bole brzuszka a czekolada,orzechy to bardzo silne alergeny
 
dziewczyny a jaka szczepionka szczepilyscie w 6 tyg na wzwB? bo nasluchalam sie wiele zlego nt szczepionki euvax ktora zawiera rtec i podobno jak w przychodni powie sie ze chce sie inna to taka dadza np hepavax

chciaam jeszcze dopytac czy wasze maluszki tez jak puszczeja baczki to sa one mokre? moja przy kazdym prawie baczku robi troszke kupki i przez to wlasnie ma odparzone miedzy posladkami.strasznie to wyglada-czerwony rumien i krostki.przebieram czesciej,podmywam woda z maka ziemn i smaruje sudocremem, mam nadz ze niedlugo zniknie.
 
Ostatnia edycja:
moj tak miał jakis tydzien temu ale juz terz nie to smarowałam mu sudokremem ale to mało pomagało u mnie pomógl linomag zaczerwienienia zniknely i miedzy posladkami czerwone tez
terz smaruje alantenem plus i jak na razie pawełkowi nic sie nie robi :-)
 
chciaam jeszcze dopytac czy wasze maluszki tez jak puszczeja baczki to sa one mokre? moja przy kazdym prawie baczku robi troszke kupki i przez to wlasnie ma odparzone miedzy posladkami.strasznie to wyglada-czerwony rumien i krostki.przebieram czesciej,podmywam woda z maka ziemn i smaruje sudocremem, mam nadz ze niedlugo zniknie.

staraj sie powietrzyc troche pupe to szybciej zejdzie a sudocremu nakladaj bardzo gruba warstwe.
 
chciaam jeszcze dopytac czy wasze maluszki tez jak puszczeja baczki to sa one mokre? moja przy kazdym prawie baczku robi troszke kupki i przez to wlasnie ma odparzone miedzy posladkami.strasznie to wyglada-czerwony rumien i krostki.przebieram czesciej,podmywam woda z maka ziemn i smaruje sudocremem, mam nadz ze niedlugo zniknie.

Corina z tego co piszesz to troche wynika, ze jakis składnik Twojej diety - nie pamietam czy karmisz piersią - lub mleka ktore podajesz uczula Twojego malucha - i tak to wyglada - ze przedostaje sie z kupce i powoduje to podrażnienie wokól odbytu na skorce...

przydalaby sie papka cynkowa no i oczywiscie wyeliminowanie tego alergenu z diety Twojej lub dziecka
 
to nie jest zadna alergia, u nas tez cos takiego sie pojawilo 2razy (po szpitalu i potem jak byly takie upaly) i pediatra powiedzial ze to zwykle odparzenie.
 
reklama
Do góry