reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgaga w ciaży

reklama
macie szczęście dziewczyny że coś Wam pomogło, ja próbowałam juz wszystkiego od mleka, migdałów, rzodkiewki do rennie, maloxa, gaviskonu , gastrotuss itd.itp. nawet na dietę przeszła ale jak zauważyłam że nawet po zwykłej niegazowanej wodzie mam zgage to sie poddałam, teraz mam cały żołądek i przełyk podrażniony, nic ciepłego nie moge bo tak jakbym żywą rane wrzątkiem zalewała. Jade na siemiu lnianym i rumianku co łagodzi mi ból żołądka ale zgaga niestety jest dalej, 4 rennie dziennie zjadam i czekam z niecierpliwością na rozwiązanie. Oczywiście po porodzie biegne na gastroskopie bo podejrzewam że z tego wszystkiego wrzodów sie nabawiłam. Miałam kiedyś refluks i zapalenie żołądka i dwunastnicy ale przy tym bólu co teraz mam to tamto to był pikuś
 
Mnie kochane na zgagę bardzo pomagało picie mleka,pod każdą postacią,czy to chłodne,czy to z płatkami,czy kakao.Piję go dużo,jak najwiecej.Polecam to BARDZO dobry sposób.
 
Umieram dziś normalnie
😕
Niejedno krotnie miałam zgagę i w ciazy i przed nią al dziś pali mnie tak że aż czuje to w ustach
😕
chyba normalnie nic mi nie pomoże
😕
piłam mleko, maślane i kefir, jadłam migdały, piłam cole, zjadłam len do ssania na zgagę i już nawet rennie i nic
😕
trwa to już z 5h
😕
macie jeszcze jakieś pomysły czym mogę sobie ulżyć? Chyba dziś będę spała na siedząco bo jak się położyłam to jeszcze gorzej pali
😕
 
Do góry