reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Lilith szybkiego powrotu do domku :)

Cień wielkiej Góry , ale pewnie Ci się dobrze spało po tylu km marszu :)

Barbra kciuki na wizycie :)

Mnie coś głowa boli oj jakąś migrena chyba ... ,ale za to w nocy mi się dobrze spało, zero wstawania na siusiu :)
 
Gratulację dziewczyny wizyt.
Ja też miałam wczoraj :( załamałam się po niej trochę od 16 do 22/23 ( już nie wiem który mam liczyć bo jedno wpisują według miesiączki inni usg) 4 kg do przodu - no masakra. Razem mam już 10 do przodu a ledwo co 6 miesiąc. Muszę coś zmienić w diecie, że tak puchnę a wcale się nie obiadam :( jeszcze non stop w ruchu byłam i ciągle sprzątania i biegania bo przeprowadzka. Moja Marysia nie chcę być modelką :(
 
Dziewczyny, jak tak dalej pojdzie to my nawet rodzic w szpitalach nie bedziemy :D
:-D:-D:-D no chyba braknie limitów dla nas.. :-D:-D:-D a co poniektóre tak się przejęły że już miejsca rezerwują przez zasiedzenie.. :-p

Cocosh a może to woda Ci się odkłada skoro mówisz, że dieta jest ok.. :sorry:

U mnie też różne tygodnie i terminy porodu przez to.. ja dokładnie wiem kiedy zaszłam w ciążę i wg tego dziś mamy równo 18 tc a lekarz jeden mówi o 22 na prenatalnych wcześniej też się z poprzednikiem zgadzał a teraz po wielkości dziecka stwierdził, że jest tak jak w suwaczku 20/3 także mam kilka terminów porodu. Jak ktoś mnie pyta to nie bardzo wiem co odpowiadać więc mówię "początek marca" i tyle..

A mnie wczoraj syn prosił bym z nim spała u niego.. więc ok, śpimy razem, myślałam, że rano jak się obudzę to będzie jakieś miłe słowo np "fajnie się z tobą spało" czy coś w tym rodzaju.. :sorry: a co usłyszałam.... "dobrze że się już obudziłaś bo całą noc spać mi nie dałaś tak chrapałaś " :eek: tatuś oczywiście mu przytaknął, że nawet on słyszał w drugim pokoju.. nie gadam dziś z nimi.. :crazy:
 
Fanti ja już właśnie też nic nie wiem odnośnie który to tydzień. Pogubiłam się. Co wizyta niby inaczej. Ostatnio mi lekarz wpisał że jestem w 16 tygodniu. Po usg przesunął się termin porodu o prawie tydzień wcześniej i niby dzisiaj jest 22 i 2? . A według miesiączki to w ogóle mi wypada teraz już 24 tydzień. Chyba sobie wypośrodkuję i uznam że to 23 i będzie najłatwiej :p
 
reklama
Ja zawsze licze wg.miesiaczki i moj lekarz tez. Wg.wagi dziecka tez bym miala dwa tygodnie mniej,ale za chwile moze byc znowu to samo,wiec ja sie trzymam pierwotnego terminu a jak sie urodzi to nikt tego nie wie :p
 
Do góry