reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wygląd po porodzie.

kasia1995

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
36
Mój syn ma już prawie 4 latka a ja nadal nie mogę dojść do wcześniejszego wygladu.
Ćwiczycie ? Mi chodzi głowie o pośladki , miałam duże sterczące pośladki a teraz mam dwa zwisy :-(
1466074109-xffhy4.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak dla mnie to przesadzasz :) Ciało masz zgrabne, tylko nad rzeźbą musisz popracować. Ćwicz mięśnie, to ciało nabierze kształtu i nie będzie kluską.
 
Kasiu, teraz półokrągłe pośladki w modzie, ćwiczeń cała masa, a także różne tańce jak kogoś ćwiczenia nudzą, polecam wpisać hasło na youtube.
 
reklama
Po ciąży i tak dobrze się prezentujesz, ja byłam przed ciążą bardzo szczupła a teraz mija 1.5 roku od porodu zostało mi 10 kg rozciagnieta skóra na brzuchu, rozstępy i zylaki[emoji52]żyć nie umierac[emoji4]czuję się zapuszczona, no ale cóż zakrywam wszystkie niedoskonałości i się żyje [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry