reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

My dla dziewczynki już mieliśmy miała być Janina po naszych babciach, a teraz moi rodzice jakoś tak dziwnie patrzą. Co do chłopca miał być Staś ale już jest w rodzinie, więc cały czas debaty trwają mi się podoba Franciszek a mojemu narzeczonemu Hubert:) dobrze że mamy jeszcze czas:)
Moje babcie też mają na imię Janina. Mi się bardzo podoba to imię, ale mężowi wcale. [emoji12]
 
reklama
a ja ostatnio żartuję z moim r i wpadłam na pomysł, że jak syn to Jarosław a jak córka to Beata ze względu na partię rządzącą..... hehehe (do imion nic nie mam, oba ładne, mam kuzyna Jarka i kuzynkę Beatkę)
 
Mi bardzo podoba się Paweł, Mieszko i Miłosz a dla dziewczynki Helenke :-)
Może będą bliźniaki na dodatek chłopiec i dziewczynka :-)
 
Mi się w imionach dla bliźniaków podoba jak są ładnie dopasowane np Piotr i Paweł, Jaś i Małgosia albo jak są na tą samą literę jak Jakub i Julia...
 
U nas dziewczynka bedzie prawdopodobnie Pola, synek bedzie Franio albo Borys chyba ze cos innego wymyślimy do marca.



Nam też podobał się Borys, ale nasi przyszli sąsiedzi powiedzieli, ze Borys to imię dla psa :( i ze na wsi ksiądz ma psa Borysa...akurat ksiądz najmniej mnie będzie oglądał ;) ale po tym tekście mam uraz...

Dla chłopca ważne jest dla mnie, żeby jak dorośnie miał ładne imię męskie...bo jak to np Auriel? Dorosły facet? ;)
I tez wole tradycyjne imiona, ale każdy niech nazywa jak chce- oto właśnie chodzi zeby było rożnie :)

Dziewczynka ... moze Zosia (moja żona Zofia haha), Gabrysia? Jeszcze chyba za wcześnie dla mnie ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam też podobał się Borys, ale nasi przyszli sąsiedzi powiedzieli, ze Borys to imię dla psa :( i ze na wsi ksiądz ma psa Borysa...akurat ksiądz najmniej mnie będzie oglądał ;) ale po tym tekście mam uraz...

Dla chłopca ważne jest dla mnie, żeby jak dorośnie miał ładne imię męskie...bo jak to np Auriel? Dorosły facet? ;)
I tez wole tradycyjne imiona, ale każdy niech nazywa jak chce- oto właśnie chodzi zeby było rożnie :)

Dziewczynka ... moze Zosia (moja żona Zofia haha), Gabrysia? Jeszcze chyba za wcześnie dla mnie ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Nie słuchaj głupiego gadania :D Borys super imię :) wszystkie Borysy jakich znam to super chłopaki (a właściwie mezczyzni) - niby bez znaczenia ale ja mam np bardzo dobre skojarzenia :D

Też myśleliśmy o Gabrysi, ale nam się odwiedziło. W ogóle się boję że nazwiemy dziecko a pół roku później stwierdzimy że brzydko :D dlatego zaczęłam się zastanawiać nad klasykami, np Maria

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W domu mamy Bartosza lat 7
Teraz będzie niespodzianka!
Imiona wybrane
dla chłopca Tobiasz -Tobik dla dziewczynki Gabriela - Gabi

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam córkę Ninę i syna Daniela.
Teraz chciałabym Igora ale mąż niezbyt jest zadowolony ;)
Pewnie będzie Janek i tyle ;)
Ewentualnie dla dziewczynki Nela lub Jagódka
Chciałam Łucję ale kuzynowi rodzi się wcześniej córka i oni takie imię nadają więc nie będziemy świrować.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry