reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny kochane polecicie jakaś dobra aplikacje do śledzenia cyklu, owulacji, dni płodnych, bo nie mogę trafić na dobrą
 
reklama
Byłam w aptece, bo akurat mi się skończył Acard. Przy okazji kupiłam sobie test, bo dzisiaj mam 26 dc. A co!
Jedna kreska. Ale się nie poddaję ;-). Mam długie i nieregularne cykle więc powtorzę jeszcze dla potwierdzenia w środę.
Jak nie teraz, to w następnym cyklu się bardziej przyłożymy do działań. Może to już będzie w nowym domku i w nowym łóżku, bo jesteśmy na ostatniej prostej z wykończeniem naszego upragnionego gniazka, nad którym pracujemy ciężko od dwóch lat już ;-)
 
Widzialam wczoraj w tv reklame testu ktory pokazuje ktory to tydzien ciazy :D ciekawe jakoe sa efekty:D @jagoda87 nie wiem co doradzic:/ dziwne tez mi sie wydaje ze w ogole cos pokazywalby test juz drugi cykl z rzedu, kiedys czytalam ze to tez nie swiadczy za dobrze:/ ale na razie badzmy dobrej mysli i cierpliwie czekajmy:* ale cholera ta beta duzo by dala..ech dziwny kraj:/ @Malaga00 tez tak mowilam ze trzeba poczekac na swoj cudek. No nic kochana na razie probujcie ja generalnie mialam plan B i C ale na razie Ci nic nie proponuje ale pamietaj ze jakby cos nie daj bose nie szlo to jest kilku specjalistow w kraju ktorzy kazdej babeczce zalatwia dzidziusia:p ja mialam juz plan sie zapisywac ale nie zdazylam:)
 
Widzialam wczoraj w tv reklame testu ktory pokazuje ktory to tydzien ciazy :D ciekawe jakoe sa efekty:D @jagoda87 nie wiem co doradzic:/ dziwne tez mi sie wydaje ze w ogole cos pokazywalby test juz drugi cykl z rzedu, kiedys czytalam ze to tez nie swiadczy za dobrze:/ ale na razie badzmy dobrej mysli i cierpliwie czekajmy:* ale cholera ta beta duzo by dala..ech dziwny kraj:/ @Malaga00 tez tak mowilam ze trzeba poczekac na swoj cudek. No nic kochana na razie probujcie ja generalnie mialam plan B i C ale na razie Ci nic nie proponuje ale pamietaj ze jakby cos nie daj bose nie szlo to jest kilku specjalistow w kraju ktorzy kazdej babeczce zalatwia dzidziusia:p ja mialam juz plan sie zapisywac ale nie zdazylam:)
No próbujemy próbujemy, zobaczymy czy uda się w tym cyklu. Chciałabym do końca roku zajść, jak się nie uda to będziemy badać co jest nie tak jeszcze. Miałam problemy z tarczyca, z tsh ale ładnie się normuje. Ft4 ft3 też nie było rewelacyjne ale jest lepiej. I pcos tak nagle się uaktywniło, ale chyba teraz dużo kobiet na to choruje, na szczęście nie jest niewiadomo jak zaawansowane więc jedno dobre. Tak czasem jest właśnie, że już się chce szukać pomocy szykujemy się już do najgorszego i bum dzidzi [emoji4] Ja na razie odpuszczam, tzn będziemy się starać ale muszę umysł oczyścić bo za bardzo chciałam i to pewnie też blokuje
 
reklama
Najgorsze jest to ze nawet nie mogę się umówić do ginekologa [emoji17] w Holandii o wszystkim decyduje rodzinny i zaczyna mnie to irytować. Jak ostatnio byłam u lekarza to stwierdziła ze takie sytuacje się zdążają nawet po 6 razy a później kobieta zachodzi w zdrową ciąże ale ona nie bierze pod uwagę chyba ze mnie to wykańcza...
 
Do góry