reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
O kurcze... A jakbys ciagnela l4 nawet jakby sie umowa skonczyla? Wiesz od dziś np do dnia porodu to i tak wygasa umowa?
Znaczy ja i tak jestem troche na ,,wojnie " z szefem od wczoraj jak mu oznajmiłam. Ja robilam szkole fryzjerska cos jak polska zawodowka i jestem na 3 roku. Tutaj jest tyle dobrze ze chociaz dostane pieniądze z miasta, bede ubezpieczona i dostanę na wyprawke. Moj chłopak robi na caly etat plus ćwierć na weekendy i raczej damy sobie radę. Od jutra mam urlop wrócę 4 czerwca popracuje tydzień i pójdę na tydzień zwolnienia bo uczyć sie musze do egzaminów. A on powiedział ze mi urlopu nie da bo ludzi do pracy nie ma..ale mnie to nie obchodzi nikt za mnie egzaminów nie napiszę..Teraz chociaz przerwe obiadowa mam.
 
Znaczy ja i tak jestem troche na ,,wojnie " z szefem od wczoraj jak mu oznajmiłam. Ja robilam szkole fryzjerska cos jak polska zawodowka i jestem na 3 roku. Tutaj jest tyle dobrze ze chociaz dostane pieniądze z miasta, bede ubezpieczona i dostanę na wyprawke. Moj chłopak robi na caly etat plus ćwierć na weekendy i raczej damy sobie radę. Od jutra mam urlop wrócę 4 czerwca popracuje tydzień i pójdę na tydzień zwolnienia bo uczyć sie musze do egzaminów. A on powiedział ze mi urlopu nie da bo ludzi do pracy nie ma..ale mnie to nie obchodzi nikt za mnie egzaminów nie napiszę..Teraz chociaz przerwe obiadowa mam.
Niech go myszy zjedza. Burak. Smacznego :)
 
Dziewczyny, jestem obecnie w 11 tyg ciazy (10+3). Od ponad miesiąca męczą mnie całodniowe nudności, a od kilku dni wymioty. Myślam ze juz mi lepiej, a jednak.. Nie mam apetytu, ani zachcianek. Odrzuca mnie na myśl o jedzeniu. Najbardziej chyba od pizzy i ogolnie zapachow kuchni wloskiej. Czasem mam wrażenie jakby to nigdy nie miało minąć. Jak jest u Was?
 
Dziewczyny a ja dzis bym tylko jadla i jadla. Zrobilam.kojtajl z truskawek banana i kiwi dwie bulki zjadlam i bagietke i nadal glodna oO a waga spadla jakos bo pokazuje kg na plusue a bylo 1,5. Ale dzis mialam biegania po mieście i w zasadzie dopiero nie dawno wrocilam. Ja zaczne kupowac od 4 mc czyli zs nie cale 5 dni i pierwsze ubranko kupimy razem z mężem sentymentalnie :D
 
Dziewczyny, jestem obecnie w 11 tyg ciazy (10+3). Od ponad miesiąca męczą mnie całodniowe nudności, a od kilku dni wymioty. Myślam ze juz mi lepiej, a jednak.. Nie mam apetytu, ani zachcianek. Odrzuca mnie na myśl o jedzeniu. Najbardziej chyba od pizzy i ogolnie zapachow kuchni wloskiej. Czasem mam wrażenie jakby to nigdy nie miało minąć. Jak jest u Was?

Ja jestem w trakcie 12tc i już naprawdę jest super jak porównywać co było [emoji6] , a zaczęło być ciut lepiej w trakcie 10tc i tak coraz lżej i lżej ..

W drugiej ciazy to do 14tc się męczyłam, a w pierwszej nie miałam żadnych dolegliwości, wiec ciężko powiedzieć kiedy minie u Ciebie,bo naprawdę każda z nas inaczej to przechodzi ..
Współczuje i mam nadzieje, ze jednak minie na dniach [emoji4]

P.S. Zachcianek nie mam jeszcze takich naprawdę konkretnych ;)
 
reklama
Co do ubranek to nie mam pojęcia jakie będzie dziecko, ja mialam 49cm, chłopak 57, więc kupie 56, ale mniejszych raczej nie. Chyba że w lumpeksie się trafią to wezme mniejszych kilka sztuk, bo tam często są malutkie.

Gratuluję dobrych wyników papp-a [emoji3590]
Do mnie dziś dzwonili, że lekarza 12.06 nie ma i mam przełożyć prenatalne, więc się umówiłam na 11.06. Chciałam później ale mam tyle egzaminów że żaden termin nie pasował.

Ja od początku ciąży nie wymiotowałam, mdłości miałam może z 5 dni takie że mi utrudniały funkcjonowanie. Tak to miewam takie lekkie, do przeżycia. Głównie rano i wieczorem. Ale jem mnóstwo jedzenia, często i małe porcje. Jestem w sumie ciągle głodna. Dużo dziewczyn pisalo że po duphastonie ma wymioty i brak apetytu, ja biorę od początku ciąży i jest ok :)

Egzamin raczej zdałam, świnia ma czysto i go ostrzygłam bo juz nie było widać gdzie przód gdzie tył. Leżę i wcinam arbuza, nekatrynki i morele a o 19 na wieś na weekend :)
 
Do góry