reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dolączę do ciebie, ja też dziś testowałam. Test robiłam po powrocie z pracy i nie jest to cień termin wychodzi 3-4 marzec.
 

Załączniki

  • 20190628_170036.jpg
    20190628_170036.jpg
    428 KB · Wyświetleń: 1 078
Piękne kreski :) moje wychodzą słabiutkie ale na szczęście beta potwierdziła ;)
No ja byłam w szoku, bo po poludniu robiłam i myślałam, że jesli w ogóle bedą, to słabe
@Pogodne witaj, gratulacje
Ja mam lekarza 10 lipca, też mnie chcieli na tą środę zapisać, ale wolę troche poźniej żeby było już widać, czy wszystko w porzadku. Niestety poprzednia ciąża stracona, więc ja i cieszę się i boję i metlik w głowie.
 
No ja byłam w szoku, bo po poludniu robiłam i myślałam, że jesli w ogóle bedą, to słabe
@Pogodne witaj, gratulacje
Ja mam lekarza 10 lipca, też mnie chcieli na tą środę zapisać, ale wolę troche poźniej żeby było już widać, czy wszystko w porzadku. Niestety poprzednia ciąża stracona, więc ja i cieszę się i boję i metlik w głowie.

Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę?
U mnie dziś już mocniejsza wyszła. Zaraz wam pokaże. Jesteś w dniu spodziewanej @
 
Ja miałam ostatnią 26.05. Ale moje okresy różnie od 28 do 35 dni, więc nie mogłam się zdecydować kiedy test robić, to był 34 dc. A do tego myślałam, że nic z tego, bo wydawało mi się, że zupelnie nie trafilismy w dni płodne:p
 
reklama
Cześć :) dołączam do Was. Ostatnia @ powinnam mieć w zeszły czwartek - w środę był cień cienia a w dniu spodziewanej @ już bardziej wyraźna kreska ale tez taka raczej delikatna. Wczoraj byłam zrobić betę ale jeszcze nie ma wyniku ‍♀️ jakiś błąd serwera wczoraj mieli i nie mogłam się zalogować a dzisiaj pokazuje ze nie ma wyników. Pracują do 12 wiec moze dodadzą.
U Was kiedy pierwszy dzień ostatniej @? U mnie 30.05 :)
E4183903-81F8-4534-93FA-7B2D90769DEA.jpg
 
Do góry