reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Aj dziewczyny strasznie mnie mdli od wczoraj tak napadowo a dzień taki długi dziś. Dobrze, że chociaż podbrzusze przestało boleć. Będzie ta @ do piątku czy nie?:D
 
reklama
Więc tylko beta da nam odpowiedź, trzymam mocno kciuki [emoji3590]Ooooo, super, po cichutku gratuluję :)
U mnie też było coś widać w 10 dpo :) Boże ile Ty się ochodzisz.... Mam nadzieję że tym razem trafiłaś na dobrego lekarza i dzisiaj będą dobre wiadomości, trzymam szalenie mocno kciuki.

Co do bety rośnie, to dobrze, trzeba by było sprawdzić procentowo, ale nie musi się wcale podwajac a wystar zy żeby w odstępie 48h wzrosła o 66%.U mnie owu w pon, zagniezdzenie chyba czułam koło niedzieli i w czwartek pierwszy pozytyw :) Więc zaufaj lekarce. :)

Kurcze to muszę jeszcze chwilę zaczekać a w sobotę idę na wesele i nie wiem czy będę mogła się napić i poszaleć czy nie mam nadzieję że już coś do soboty zobaczę jakby co
 
Oszaleje.... Ale jesteś kochana. Bez was już bym zwariowała :*
Nie szalej [emoji3590]
Strasznie mi dzisiaj smutno, boję się o to puste jajo. Zafiksowałam się na tym punkcie niestety. To, że nie mam mdłości też mi jakoś specjalnie nie pomoga, bo cały czas myślę, że to pewnie dlatego, że jest źle i beta niska. Naprawdę, aż mi się dzisiaj płakac chce.
Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry [emoji3590]
Kochana, ja dopiero wizyta w poniedziałek, na NFZ, więc nawet na usg nie liczę. Także ta moja ciąża jest, ale tak nie wiem, ale staram się myśleć dobrze. Pewne usg mam 24, prywatnie i może wtedy zacznę się czuć w ciąży.. O ile będzie ok. Trzeba myśleć dobrze.
Będzie dobrze!!! [emoji3590]
Maksymalnie do konca wrzesnia czyli na przelomie 11/12tyg ide na L4 :)
A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)
 
M
Aj dziewczyny strasznie mnie mdli od wczoraj tak napadowo a dzień taki długi dziś. Dobrze, że chociaż podbrzusze przestało boleć. Będzie ta @ do piątku czy nie?:D

mam to samo:/ dodatkowo wzdęcia okropne, jeździ mi w brzuchu, takie napadowe kłucia co chwilę w podbrzuszu... i co chwilę mam wrażenie, że coś mi leci, ale na szczęście to nie @, dzisiaj 24 dc :<
 
Aj dziewczyny strasznie mnie mdli od wczoraj tak napadowo a dzień taki długi dziś. Dobrze, że chociaż podbrzusze przestało boleć. Będzie ta @ do piątku czy nie?:D
Nie sądzę [emoji16] ja też czułam lekkie mdłości przed pozytywnym testem jeszcze:)
Kurcze to muszę jeszcze chwilę zaczekać a w sobotę idę na wesele i nie wiem czy będę mogła się napić i poszaleć czy nie mam nadzieję że już coś do soboty zobaczę jakby co
Idź i baw się :) po zaplodnieniu 14 dni czyli do dnia spodziewanej miesiączki działa zasada albo wszystko albo nic więc nie zaszkodzisz w żaden sposób :*
 
Beta <0,5 więc to żadna ciąża. Okres spóźnia m sie już caly tydzien. Ciesze sie ze Wam sie udaje. Ja juz chyba calkowicie dam sobie spokoj. Chce mi sie tylko plakac. Zaraz bedzie rok jak sie staramy...
 
reklama
Nie szalej [emoji3590]Kochana, to hormony... :* nie masz powodu żeby myśleć o pustym jaju, lalunia, uszy do góry [emoji3590]Będzie dobrze!!! [emoji3590] A jak U Ciebie sytuacja, jak się czujesz!?? :)
@madziolina_p Opowiadaj jak Ty się czujesz?? :)
Dziękuję że pytasz :)
Czuje się bardzo dobrze. Jedynie co mi doskwiera (7+1) to lekkie mdlosci,wstręt do ukochanej kawy z mlekiem i zmęczenie. Nie mam za bardzo kiedy odpoczywac :/ 1wsze usg za tydzień w czwartek. Mam nadzieję że wreszcie zobaczę mojego kropka :) ja wciaz podczytuje ten watek :) trzymajcie sie
 
Do góry