reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A jakie masz przeciwciała? Nie wychwycilam wcześniej
A norma do ilu teraz?
Jak lekarz spokojny to najważniejsze [emoji3526]


No to ja też już po, tzn takie zwykłe w 12 tc, szczegółowe za tydzień. NT 1,5, wszyscy ginekolodzy robią wielkie oczy jak mówię ile pierwszy miał [emoji6]
Tylko niepokoi mnie to coś co dostaje, czy to nie nub na chłopca? Lekarz nic nie mówił [emoji12]Zobacz załącznik 1021224

@Ivve ty ogarniasz trochę lukniesz? :)
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi [emoji28] mam IgG pozytywny A IgM negatywny, mąż "zdrowy" krew też plusowa, w poprzedniej ciąży miałam podane IgG 41IE/ml A teraz nic więcej, doktor mówiła też że w takim przypadku nie wymaga to podania immuglobuliny
 
reklama
Hehe u mnie podobnie :D moja rodzina oszalała już na punkcie swojej wnusi, prawnusu, siostrzenicy, nawet dziewczyna mojego brata szaleje z radości. U męża no to gratuluję i cisza a to będzie ich pierwszy wnuk :D ale szczerze nie interesuje mnie to za bardzo bo dla mnie liczy się moja rodzina i wiem że tak jak dla mnie moja babcia zawsze była nancudowniejsza na świecie tak moja mama będzie taka dla mojej córki, a mój tata będzie super dziadkiem, brat i jego dziewczyna super wujkiem i ciacia :) szkoda tylko że moi rodzice mieszkają 200 km ode mnie a męża rodzice 20 km...
Się zastanawiam czemu niektórzy są ciepli, czuli, weseli A niektórzy to takie właśnie gbury....U mojej mamy to już jest rytuał, że córka śpi u niej z soboty na niedzielę, ciotka zabierze na spacer, przyjdą na kawę posmiejemy się, pogadamy,a oni tam nigdy kontaktu jako takiego nie mają, jak długi za tate trzeba zapłacić i podzielić to wtedy wiedzą,żeby się odezwać, mi się wydaje,że duży wpływ u niektorych ma na to dzieciństwo, u nas zawsze było luźno, atmosfera,pomoc mamy w lekcjach, zakupy wspólne , a u męża matka miała wszystko gdzieś tak naprawdę,drugi przykład koleżanki, lubi wyjść pobawić się,czy nawet na piwo spotkac ma córkę, wychowuje ja sama ,gdy pyta mamy czy mogłaby z nią zostać za każdym razem słyszy odpowiedź że jak ona była mała i jej brat to babcia zostawać nie chciała z nimi i ona też ma radzić sobie sama .
 
Się zastanawiam czemu niektórzy są ciepli, czuli, weseli A niektórzy to takie właśnie gbury....U mojej mamy to już jest rytuał, że córka śpi u niej z soboty na niedzielę, ciotka zabierze na spacer, przyjdą na kawę posmiejemy się, pogadamy,a oni tam nigdy kontaktu jako takiego nie mają, jak długi za tate trzeba zapłacić i podzielić to wtedy wiedzą,żeby się odezwać, mi się wydaje,że duży wpływ u niektorych ma na to dzieciństwo, u nas zawsze było luźno, atmosfera,pomoc mamy w lekcjach, zakupy wspólne , a u męża matka miała wszystko gdzieś tak naprawdę,drugi przykład koleżanki, lubi wyjść pobawić się,czy nawet na piwo spotkac ma córkę, wychowuje ja sama ,gdy pyta mamy czy mogłaby z nią zostać za każdym razem słyszy odpowiedź że jak ona była mała i jej brat to babcia zostawać nie chciała z nimi i ona też ma radzić sobie sama .
Przekonana jestem że z wychowania w domu. Moja mama to super babka, charakterna ale szczera dobra, nigdy mi pomocy nie odmówi, zawsze że swoją mama miała super kontakt z resztą do tej pory codziennie gadają w sumie prawie codziennie się widzą nie mają tajemnic tak jak mówiłam moja babcia to najwspanialszą istota na świecie, u nas jest zawsze szczerość za szczerość i mówimy sobie ze się kochamy, a jak coś nam się nie podoba to szczerze się opierdzielamy bez owijania w bawełnę, u mojego taty zupełnie inaczej szybko jak to często w rodzinie była nie podobała im się moja mama, mnie i brata też traktowali jak gorsze zło, tam rozmowy w domu to raczej nie było, tata sam musiał na siebie liczyć od zawsze. I widać to po nim, ja wiem ze on by w ogień za nami skoczył. 25 lat małżeństwa z mamą go trochę zmieniły, ale jest mało mówny zamknięty w sobie, uważa że jesteśmy dorośli powinniśmy sobie radzić. U mojego męża to w ogóle rozmowy nie ma, nigdy o problemach, z radości się nie cieszą, tam Siedzisz przy stole jesz i jesz i jesz i patrzysz się w telewizor... Mój mąż jest dobrze wychowany, nie mogę nic na ten temat powiedzieć ale jeśli chodzi o otwartość, radość itp to sam mówi że chciałby mies taka rodzinę jak moja z domu i być za 20 lat takim małżeństwem jak moi rodzice :)
 
U mnie intensywne 2 dni, bo zebrania w szkole.
Wczoraj goście na nocleg.
Dziś byłam zrobić pierwsze badania krwi.
Jutro odpoczywam ;)

Ja kupowałam poprzednim razem spodnie na allegro, ale takie materiałowe, bo potrzebowałam czegoś bardziej eleganckiego niż jeansy do pracy.
Placilam chyba 70 zł i sprawdziły się super, teraz też mi posłużą.
Jeansy mam z Lidla i też są ok, ale najwięcej nosilam sukienek. I to wcale nie ciążowych, tylko zwykłych o odpowiednim kroju np. trapezowych, albo bombek :)
 
Cześć dziewczyny. Nadrobilam was w końcu, zaraz zacznę 14 tydzień i mdłości powoli opuszczają. Co za ulga! A tak poza tym wszystko u nas w porządku, nast wizytę mam za 2 tygodnie, mam nadzieję, że poznamy płeć :)
Co do ubrań ciążowych to potwierdzam, że h&m ma bardzo wygodne i dobre jakościowo spodnie także polecam.
 
A jakie masz przeciwciała? Nie wychwycilam wcześniej
A norma do ilu teraz?
Jak lekarz spokojny to najważniejsze [emoji3526]


No to ja też już po, tzn takie zwykłe w 12 tc, szczegółowe za tydzień. NT 1,5, wszyscy ginekolodzy robią wielkie oczy jak mówię ile pierwszy miał [emoji6]
Tylko niepokoi mnie to coś co dostaje, czy to nie nub na chłopca? Lekarz nic nie mówił [emoji12]Zobacz załącznik 1021224

@Ivve ty ogarniasz trochę lukniesz? :)
Ponoc norma jest do 2,5.. Tylko ze ja to robilam w 11 tyg i zastanawiam sie po prostu czy jesli bym zrobila np w 13 to czy byloby juz wyzsze :/ czy sie to utrzymuje na takim poziomie przez caly czas.
 
reklama
Do góry