reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja uważam, że wszystko jest kwestią indywidualną, jak organizm będzie reagował.
Z jednej strony super, z drugiej niekoniecznie ale to tak samo jak my z brzuchami musimy się w pierdyliard warstw ubierać.... [emoji16]
Chociaż jakby było ciepło, słonko... Boże siedziałabym całymi dniami na balkonie... [emoji16] A tak to kisi człowiek tylek w domu...
No własnej plus widzę taki że będę mogła sobie na lezaczku w ogródku posiedzieć 😁
 
reklama
Oj uwierz mi nie siedziałabyś [emoji1787] Jak w sierpniu były upały, a ja byłam w 7 mscu to myślałam że umrę... A jestem z osób które kochają ciepło [emoji4]
Kochana te upały to u nas w PL tak nie pewne, że jeszcze może się okazać ze lato będzie takie jak obecna zima -byle jakie ;p
 
Oj uwierz mi nie siedziałabyś [emoji1787] Jak w sierpniu były upały, a ja byłam w 7 mscu to myślałam że umrę... A jestem z osób które kochają ciepło [emoji4]
Wierzę... Ja wieczny zmarzluch, 500 warstw na sobie, lato to najlepsze co może być, a teraz zmuś mnie do przykrycia się w nocy... Do zapięcia kurtki!!! Nie ma szans, ciągle mi gorąco [emoji1787]
No własnej plus widzę taki że będę mogła sobie na lezaczku w ogródku posiedzieć [emoji16]
Oooo, ogródeczek, cudownie [emoji2956][emoji2956] będzie dobrze :*
 
Pamiętam, że była dość obfita, ale w granicach normy. Kolejna podobnie, trzecia bardzo skąpa i krótka, trwała AZ 3 dni.. ;)
Za to długo i obficie krwawiłam po poronieniu.
Ale to będzie zależało wszystko od organizmu.
[emoji16]

U mnie przy poronieniu krwawienie było minimalne. Nie miałam łyżeczkowania, a ze szpitala wychodziłam z endometrium 17mm. Dwa tygodnie temu endo 12mm. Wiec stad te krwotok pewnie...
Jak poroniłam za pierwszym razem to endo miałam od razu 7mm i pierwsza @ była całkowicie normalna.
 
Oj uwierz mi nie siedziałabyś [emoji1787] Jak w sierpniu były upały, a ja byłam w 7 mscu to myślałam że umrę... A jestem z osób które kochają ciepło [emoji4]
Nie pocieszyłaś 😉 niby jestem z tych osób którym wiecznie zimno i uwielbiam ciepło, choć faktycznie jak będzie upalne lato, to 7,8msc chyba będą ciężkie... 🤔
 
Pozdrawiamy wirtualne ciotki [emoji8][emoji8]
20200219_110036.jpeg
 
No to czekamy razem z Tobą [emoji3590]
To już tylko dzisiaj przeżyć i jutro będzie wszystko wiadomo :)
No to super, że detektor się spisuje, jeśli tylko może dać Ci odrobinę spokoju, to wspaniale [emoji3590] mi wielokrotnie też uratował głowę przez totalnym wariactwem... :)



No to super :)
Tych upałów też bym się bala... [emoji16] Moja koleżanka rodziła w lipcu, to te ostatnie tygodnie mówiła że katastrofa. Wiecznie duszno, gorąco, pot się leje po tyłku.... A jeszcze jak jest tendencja do puchnięcia to już w ogóle ciążka sprawa...

Moja teściowa tak dzieci rodziła latem, w czerwcu i lipcu, jedno się tylko z października trafiło [emoji16]



Pamiętam, że była dość obfita, ale w granicach normy. Kolejna podobnie, trzecia bardzo skąpa i krótka, trwała AZ 3 dni.. ;)
Za to długo i obficie krwawiłam po poronieniu.
Ale to będzie zależało wszystko od organizmu.



Biedna :( ale to też myślę, że kwestia już indywidualna jak organizm reagować będzie... Nie ma reguly...

Szykujecie się już powolutku coś na roczek? [emoji16]
Wiadomo że kwestia indywidualna ;)
No trzeba by powoli coś zacząć myśleć, bo juz tylko 2 miesoace zostaly :)

Weeeez nie strasz [emoji16] A przed ciaza jakie mialas miesiaczki ?? Bo ja lajtowe, nieraz jeden paracetamol wzielam na bol brzucha a krwawienie takie hmm baaaardzo srednie, kilka dni i koniec okresu, ciekawe po porodzie teraz kiedy dostane, a tak fajnie bylo bez [emoji16][emoji16]
Przed ciąża były właśnie na ogół bezbolesne o nie takie obfite. Także ja mam nadzieję że to jeszcze wróci do normy :)

Nie strasz że latem jest tak ciężko w ciąży bo ja mam termin na sierpień 😂
W sierpniu rodzą się fajni ludzie :)
 
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza. Co o tym myślicie? W jednym pęcherzyku jest wszystko ok a druga plama nie wiadomo co to za bardzo;/ Mam się oszczędzać i przyjść za 2 tygodnie.
IMG_20200219_132550.jpeg
IMG_20200219_132545.jpeg
 
Do góry