reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

reklama
Mam to samo wierze Ci... Wszystko mi sie juz ubrzydlo... Wlasnie na podiweczorek jem zupę z obiadu bo mi sie nie chce nic myslec co zjesc... Masakra jakas... A ike wazy twoj maluszek??
Na polowkowym usg ponad 500 g w 21 tygodniu i to waga za duża o Półtora tygodnia była ... Z cukrzyca mierze się od samego początku ciąży bo miałam w poprzedniej i od razu sprawdziłam cukry często ponad 100 na czczo były ale no wszystko mam juz niby unormowane....
 
Ja po wizycie, dzisiaj 35+1 TC i młody waży 2550, dziwne bo ostatnio w 32 ważył 2170, i w średnio przybierał jakiś ok 250 g tygodniowo, teraz jakby sporo mniej. W 38 tygodniu dostaje skierowanie do szpitala, orientujecie się dziewczyny jak to jest? Przyjmują od razu na oddział czy mogą mnie odesłać z kwitkiem jak jest przepełniony oddział np? I czy najpierw wywołują poród czy odrazu cesarka?
 
Dziewczyny znowu eksperymentowalam z mierzeniem [emoji16]
Po 1h 147
10 min pozniej 126
20 min pozniej 143
Po 2h 123

Rosnie maleje rosnie maleje [emoji848][emoji849][emoji16]
Nic nie podjadalam [emoji16]
Edit znowu sprawdzialam 134.

Glukometr do wyjeb.ania [emoji16]
Przestan z tym mierzeniem co chwilę bo Oszalejesz i tak nie da rady zakumac tak do końca o co Kaman z ta durna choroba [emoji33]
 
Ja po wizycie, dzisiaj 35+1 TC i młody waży 2550, dziwne bo ostatnio w 32 ważył 2170, i w średnio przybierał jakiś ok 250 g tygodniowo, teraz jakby sporo mniej. W 38 tygodniu dostaje skierowanie do szpitala, orientujecie się dziewczyny jak to jest? Przyjmują od razu na oddział czy mogą mnie odesłać z kwitkiem jak jest przepełniony oddział np? I czy najpierw wywołują poród czy odrazu cesarka?
Na pewno wywołują i u nas przyjmuja zawsze moj lekarz twierdz ze takie sa odgórnie wytyczne i tyle moja sąsiadka niedawno rodziła i wywolywali jej porod w 39 tygodniu
 
Na pewno wywołują i u nas przyjmuja zawsze moj lekarz twierdz ze takie sa odgórnie wytyczne i tyle moja sąsiadka niedawno rodziła i wywolywali jej porod w 39 tygodniu
Aaa, czyli przyjmują tego dnia którego się zgłosze to spoko, a nie wiesz czy od razu w tym samym dniu podają leki na wywołanie?
 
Aaa, czyli przyjmują tego dnia którego się zgłosze to spoko, a nie wiesz czy od razu w tym samym dniu podają leki na wywołanie?
Pewnie zależy od sytuacji moja koleżanka w drugim dniu pobytu miala robione wyniki i zrobiona próbę oksytocyna i w nocy po tym dniu urodziła jeśli by się nie rozkręcilo to po dwóch dniach miała mieć znowu podana oxytcyne
 
Hej dziewczyny, jak tam sobie radzicie z cukrami? U mnie widac ze to ten okres gdzie ciaza coraz starsza i cukry mam po wszystkim prawie na poziomie 130 140... Dziwna rzecz, ciekawe czy to odpuscic czy jeszcze przez te 6 tyg tak beda wariowaly.... Ja dzis ide na komunie i w ogóle nie mam ochoty tam isc az strach pomyslec co zjesc jak jesc zeby cukier nie szalal.. Chyba skończę na rosole i swoim chlebem w torebce....
 
Hej dziewczyny, jak tam sobie radzicie z cukrami? U mnie widac ze to ten okres gdzie ciaza coraz starsza i cukry mam po wszystkim prawie na poziomie 130 140... Dziwna rzecz, ciekawe czy to odpuscic czy jeszcze przez te 6 tyg tak beda wariowaly.... Ja dzis ide na komunie i w ogóle nie mam ochoty tam isc az strach pomyslec co zjesc jak jesc zeby cukier nie szalal.. Chyba skończę na rosole i swoim chlebem w torebce....
Ogranicz węglowodany i będzie ok mięso możesz jesc surówki sałatki nie ma co swirowac poruszaj się trochę to będzie ok
 
reklama
Wczoraj pojechaliśmy do rodziny po obiedzie i wróciliśmy po 21 bez bicia przyznam się ze zjadłam tam dwa gryzy ciacha ciut loda i kawałek arbuza nie na rax oczywiście a w domu kolacje rano cukier 91 więc juz nie tak organizm reagował wnerwia mnie to hii
 
Do góry